יעקב ומזל איפרגן ז"ל - בחייהם ובמותם לא נפרדויעקב איפרגן 89 הלך בשבת לפנות בוקר לבית עולמו בבית החולים אסותא באשדוד, שש שעות מאוחר יותר, אישתו מזל (83) הלכה לעולמה בבית החולים קפלן ברחובות. מזל לא ידעה שבעלה יעקב נפטר, אך לדברי בני המשפחה, ברור שהיא הרגישה זאת בנפשה.

הבן יעיש מספר על הוריו: "אבא ואמא היו משנת 1954 ביחד, בחייהם ובמותם לא נפרדו. כולם אהבו אותם, הם היו דתיים אדוקים. לפני 11 שנה אמא עברה אירוע מוחי, ואז הם עברו להתגורר באשדוד. כל יום אבא היה קם בחמש בבוקר, מתפלל שחרית ומיד אחר כך מגיע לבית האבות רואה איך מטפלים באמא. הוא היה נשאר איתה עד הצהריים כאשר היו מחזירים אותה למיטה, הולך להתפלל מנחה נח קצת וחוזר לאמא כדי שוב לראות שהיא מטופלת כראוי. היה נשאר איתה עד תפילת ערבית. מסירות נפש שלא תתואר. אני בטוח שאמא הרגישה שאבא נפטר, הבן שלי היה אצלה והכל היה בסדר, פתאום הודיעו לנו שאמא גם נפטרה".

תמונה משפחתית

הלוויתם של יעקב ומזל איפרגן התקיימה בשעה 14:15 בבית העלמין באשדוד. במשפחה מבקשים להודות לאסנת מהמועצה הדתית על הסיוע הרב שהעניקה למשפחה בשעתם הקשה, וסייעה מעבר לתפקידה על מנת להקל על המשפחה.

יהי זכרם ברוך!

תמונה עם הנכדים והנינים

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]