סגול על השולחן

בחודש אוגוסט האחרון הקדישה פנטון – חברת הצבעים הבינלאומית גוון מיוחד של סגול כמחווה לפרינס - כוכב הפופ שמת באפריל 2016. הצבע כבש את הלב בחברה שקובעת איזה גוון ייתן את הטון בשנה הקרובה ועכשיו, לא רק מעריצי פרינס ייהנו מהגוון סגלגל אלא העולם כולו. דצמבר כבר פה וכמיטב המסורת פנטון הכריזה רשמית על גוון השנה. אז כדאי שתתחילו להתרגל לאולטרה סגול שמספרו המדויק הוא 18-3838 והוא שיכבוש כל חלקה טובה בעולם העיצוב במהלך 2018.

סגול על האצבע

ככל הנראה בפנטון לא מרוצים מהמציאות הנוכחית. למעשה, כבר בשנה שעברה הם מאסו בחיים המודרניים ולפיכך הכתירו את הצבע הירוק כצבעה הרשמי של 2017. כתגובת נגד לתיעוש המוגזם ולעירוניות המודרנית, חיפשה החברה נחמה בטבע. השנה, מומחי הצבע ממשיכים בקו האסקפיסטי ומעלים הילוך: אם בשנה שעברה רצינו רוגע טבעי והתרפקנו על העבר, ב-2018 נעוף לחלל עם גוון בשם אולטרה סגול.

סגול במשרד

חברת הצבעים בוחרת את צבע השנה משנת 2000, וזהו הגוון התשעה עשר שנבחר על ידי החברה. מומחי הצבע של פנטון בוחנים את הטרנדים העולמיים - מאמנות ובידור ועד עיצוב הבית, יעדי תיירות פופולריים ועוד - על מנת לאתר את הצבע המדויק מתוך מניפת הגוונים הענפה. אם להודות על האמת, קצת קשה לדעת מי משפיע על מי - האם עצם בחירת הצבע מעוררת את הטרנד, או שמא רק מכוונת זרקור שחושף את מה ששכן עד כה מתחת לפני השטח? כך או אחרת, על פי רוב - המציאות מתיישרת עם הקו הזה.

סגול בכניסה לבית

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]