גניקומסטיה

מדוע קיימת תופעה זו

קיימות כמה סיבות אפשריות כמו בעיה גנטית, תוצר לוואי של תרופות מסוימות, או בעיה הורמונלית.

ניתוח גינקומסטיה

מטרת הניתוח הנעשה בכל גיל רצוי, היא להוריד את הרקמה העודפת שנוצרה על החזה והיא זו שגורמת לנפח ולנראות הלא מחמיאה לגברים.

החלטה על סוג הניתוח וביצועו

סוג ניתוח גינקומסטיה תלוי במצב השדיים, בגודלם, בכמות של עודפי העור וגודלה של בלוטת השד. הניתוח מתנהל בשני שלבים, בתחילה שואבים את השומן שהצטבר בסביבת השד דרך חורים זעירים כדי לא לגרום לצלקת. בשלב שני בודקים אם לאחר השאיבה קיימת רקמה של בלוטת השד או כולה נעלמה בהליך השאיבה.

אם הרקמה הוסרה במלואה, ניתוח גינקומסטיה הסתיים אך קיימת רקמה נוספת חותך המנתח את מלוא הרקמה דרך חור זעיר בחלקה התחתון של העטרה או לחילופין דרך חתך בצד החזה שדרכו בוצעה שאיבת השומן כדי למנוע צלקות מיותרות. באמצעות צינוריות ייעודיות השומן העודף יוצא מהרקמה.

הניתוח אורך כשעתיים בהרדמה כללית. בנוסף לשאיבה, השדיים והפטמות הגבריות יעוצבו שוב ויקבע מיקומם המדויק והסימטרי. בתום הניתוח מבצעים תפירה עדינה בחוטים הנספגים בגוף.

החלמה מהניתוח

בימים הראשונים שלאחר ניתוח גינקומסטיה מושארים אם קיים צורך, הנקזים על הגוף כדי לקלוט שאריות של הפרשות דם או הפרשות שומניות. כמו כן, כל שטח החזה יחבש באופן מהודק באמצעות תחבושת אלסטית. התחבושת תישאר על החזק פרק זמן קצר ותורד על פי הנחות של המנתח.

שכיחות הניתוח

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בכמות הגברים הסובלים מבעיה מטרידה זו . רובם מבקשים לבצע ניתוח אסתטי כדי להיפטר מהבעיה וכדי לחוש בנוח כשהם נמצאים בפעילות ספורטיבית, בחוף הים או בבריכת השחייה. לכן כמות הניתוחים היא בעלייה מתמדת.

פגישת ייעוץ

אתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו לתיאום פגישת ייעוץ.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]