.

לדברי רחמים פיש מייסד ומנהל ארגון 'רחם נא': "אנחנו נסבסד כמה שיותר כרטיסי טיסה בסכום העומד לרשותנו על ידי התורם שמבקש לזכות את הרבים לזכותו ולהצלחתו. המטרה היא להקל על קהילת אנ"ש בכל צורה שניתן. אם זה במכירות המוזלות שלנו שהולכים ומתרחבים ב"ה, ואם זה בחלוקת קמחא דפסחא שהשנה הצלחנו לעזור למשפחות רבות לקראת חג הפסח. "השנה", אומר רחמים יו"ר הארגון, "חילקנו מאות עופות ודגים חינם למשפחות שקשה להם לחייך בחג".

ב'רחם נא' מספרים בסיפוק ובהנאה כי מגמת ההתרחבות בארגון נמצאת רק בראשית דרכה: "בתקופה הקרובה אנחנו נתרחב בעזרת השם עם עוד מספר כלי רכב שיקלו בשינוע סלי המזון, מערך התמיכה הקבועה במשפחות נזקקות יתרחב לאזורים נוספים וכל זאת במטרה להביא שמחת חיים לתוך בתי ישראל, גם בזמנים קשים", אומר לנו אחד מרכזי המתנדבים.

"כעת" אומר פיש "אנחנו נערכים להוציא בצורה הטובה ביותר את הסבסוד לכרטיסי הטיסה, ובכך יוכלו המוני בית ישראל להצטרף לרכבת האווירית לראש השנה באומן. בימים הקרובים נפרסם את הפרטים לקבלת הסבסוד".

setImageBanner('4f3d9e8d-b813-46db-88b5-0af28476d96b','/dyncontent/2017/6/1/c41baeb6-e29b-4415-b67b-b3940dd9bdf5.gif',1807,'',510,80);

הבחור נחמן אליהו פיש ז"ל אשר על שמו ולזכרו הוקם הארגון, נהרג כאמור בשנת תשע"א בדרכו למקווה יחד עם חברו, לקראת שבת התאחדות ביישוב אור הגנוז, וכאשר צעדו שני הבחורים בדרכם מציון הרשב"י במירון אל המקווה בספסופה, התרחשה התאונה בשולי כביש ספסופה, אשר גבתה את חייו.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]