בשורה משמחת להורי הילדים בצהרונים העירוניים באשדוד  - כארבעה חודשים לאחר תחילת שנת הלימודים, צהרוני יול"א באשדוד הוכרו סוף סוף על ידי משרד הכלכלה. המשמעות היא כי ההורים האשדודים יהיו זכאים להגיש בקשה להשתתפות המדינה בעלות הצהרון, חיסכון של מאות עד אלפי שקלים בשנה למשפחה.

כפי שפרסמנו, תהליך ההכרה בצהרונים נפתח לפני שמונה חודשים, ומועד הגשת המסמכים הוארך מפעם לפעם על ידי משרד הכלכלה. ערים רבות סיימו את ההליך לפני חודשים רבים, ביניהם אשקלון ויבנה השכנות, וההורים כבר זכו לסבסוד של משרד הכלכלה. באשדוד, בדומה לשנה שעברה, התהליך התעכב ורק לפני שבוע הושלמו המסמכים שנדרשו לצורך קבלת ההכרה, יום לפני המועד האחרון. ועדה של משרד הכלכלה אישרה את צהרוני יול"א באשדוד, ועד לתאריך 21.2.17 צריכים להגיש ההורים את הבקשות להשתתפות המדינה בעלויות הצהרון. 

בימים הקרובים יקבלו ההורים בצהרונים את סמל המעון, ויוכלו לבצע את הרישום והשלמת המסמכים דרך אתר האינטרנט של משרד הכלכלה, או באמצעות פקס ודואר.

טבלת ההכנסה לנפש למשפחה וסך השתתפות המדינה:

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]