גם אתם מבזבזים זמן רב בעמידה בתור לקבלת חבילה בדואר ברוגוזין? כפי שדיווחנו בשישי, תלונות רבות של תושבים הגיעו למערכת אשדוד נט, שטענו כי תורים ארוכים משתרכים במרכז חבילות הדואר בסניף רוגוזין באשדוד.

לדברי התושבים, מכל קצוות העיר מגיעים תושבים לסניף הקטן, והתורים משתרכים עד למחוץ לסניף.  "אתה צריך להגיע לפה עם הרבה סבלנות, ספר טוב או משהו ופשוט לחכות. אני לא מבינה למה לא מקבלים חבילות בסניפים ברובעים", סיפרה לאשדוד נט תושבת העיר.

כעת מתברר כי שני מרכזי חלוקה באשדוד נסגרו על ידי המפעילים, לאחר ששרות זה הופרט והועבר למפעילים חיצוניים. התוצאה היא עומס חריג מאוד על מרכז החלוקה ברוגוזין.

תגובת דואר ישראל: 

"אשדוד היא אחת הערים מהמובילות בישראל בתחום הזמנת החבילות. בשנה האחרונה חל גידול בהזמנת חבילות ולמרות שבעיר נפתחו מרכזי מסירה, בעקבות הגידול המשמעותי בחבילות נאלצנו לפתוח מרכז מסירה גדול במקום הסוכנות ברוגוזין על מנת לא לעכב את החבילות אלא למסור אותם במהירות  לציבור הלקוחות.

בנוסף ליחידות הדואר לצערינו, נסגרו לאחרונה שני מרכזי מסירה על ידי המפעיל ולכן באופן זמני מרכז המסירה רוגוזין משרת יותר תושבים מבעבר.

אנו מודעים לנושא ופועלים לפתיחת מרכזי מסירה נוספים בעיר ובנוסף נתגבר את מרכז המסירה ברוגוזין בעמדה נוספת". 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]