כפי שפרסמנו כאן לפני כשבועיים, צעירה מאשדוד בת 31 הגישה תלונה על אביה החורג ואמה הביולוגית שביצעו בה לטענתה מעשים מגונים ומעשי אינוס, תקיפה ואיומים - כל זאת מאז היותה ילדה 11 ועד גיל 26

תוך כדי חקירת החשודים נחשף כי גם המאהבת של האב חשודה במעשים כאלו יחד עם החשוד שנעצר -

המתלוננת השנייה שהגיעה לתחנת המשטרה טוענת כי, - החשוד נהג לאנוס אותה במשך שנים וכל זאת כאשר אימה שותפה למעשים המחרידים. הן כלפי המתלוננת והן כלפי בתה של המאהבת, בעת שהייתה בת 7. וכך, הפכה גם בתה של המאהבת למתלוננת נוספת בפרשה.

ההתעללות:

מחומר החקירה והעדויות עולה כי כשהמתלוננת הראשונה הייתה בת 11 הכניסו אותה לכאורה הוריה לחדר השינה ואמרו לה: "נלמד אותך מה זה גבר". האבא קיים איתה יחסי מין בחדר השינה בעת שהאם שהתה גם היא בחדר.

על פי החשד, מעשי אינוס של האב נמשכו על פני שנים על בסיס יומי, בעוד האם השתתפה לפעמים במעשים. בנוסף, סיפרה הבת כי אביה החורג הכה אותה, כשניסתה להקשות עליו בנוגע לקיום יחסי המין.

כאשר הגיעה הצעירה לגיל 21 היא טוענת כי ניסתה לצאת מהבית, אלא שהיא אכן נכנסה להיריון מהאב החורג שטען בפניה שהריון זה יחזק את הקשר ביניהם.

כשהגיעה הצעירה לגיל 26, היא חזרה בתשובה. לפני כחודש היא הכירה בחור בשידוך, והשניים התחתנו.  לטענתה האב איים עליה ברצח בשל רצונה לעזוב את הבית ולהתחתן.

לאחר שסיפרה לבעלה את מסכת ההתעללות שעברה ע"י משפחתה, בעלה עודד אותה לפנות למרכז לנפגעות תקיפה מינית ולהגיש תלונה והוא תמך בה לאורך כל הדרך.

 עו״ד יחיאל לאמש, מייצג את החשוד ואישתו הגיבו לאשדוד נט:

"מרשיי כופרים מכל וכל בחשדות המיוחסים להם. טענתם כי לא ביצעו כל עבירה וכי מה שנעשה עם המתלוננת הראשונה נעשה בהסכמה וכשבגרה מעל גיל 21.

באשר למתלוננת החדשה אציין כי למשמע דבריה ניכר כי מגרונה יצא קולה של המתלוננת הראשונה שכן, אלו מכירות וברור כי החקירה זוהמה והשתיים שוחחו ביניהן ותיאמו גרסאות.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]