שישה נערים עד כה מסרו עדות על המעשים המיניים שבוצעו בהם לכאורה בחדר האחות של אחד המקיפים בעיר.

כפי שפורסם באשדוד נט -  צעיר בן 19 התחזה לקצין צבאי שהגיע לבדוק את הנערים לקראת צו ראשון. הוא הגיע מצויד ברשימה שמית עם מספרי זהות אותם מסר למורי בית הספר. אל חדר האחות נשלחו בזה אחר זה הנערים, כשאיש לא משער את הזוועה שמתרחשת מעבר לדלת הסגורה, מעשים שמפאת הצניעות לא נפרט אותם.

רק לאחר שהנערים החלו לספר על המעשים שנעשו בהם בחדר האחות על ידי המתחזה לקצין, נעשו כל הפעולות על מנת ללכוד את החשוד במעשים הקשים. החשוד כבר הספיק לעזוב את שטח בית הספר, כאשר אחד מאנשי הצוות קרא לו לחזור למקום, ובמקביל הוזעקו למקום שוטרי סיור של משטרת אשדוד שעצרו את החשוד.

בחקירתו כפר החשוד בהאשמות נגדו ובית המשפט האריך מעצרו עד יום שישי. חקירת המשטרה חשפה מחדלים חמורים בהתנהלות העירונית, שאיפשרו לחשוד לממש את זממו באין מפריע. כך עולה כי החשוד עבד תקופה בפרויקט "עיר ללא אלימות" עם נערים ברחבי העיר. עוד עולה כי הצעיר התנדב בתנועות נוער ובמתנ"סים בעיר. במשטרה חושדים כי פעילויות אלה איפשרו לצעיר להיות בקרבת נערים נוספים ברחבי העיר, ואולי אף לפגוע בהם מינית. במשטרה קוראים לכל מי שנפל קורבן למעשים דומים, שמע או ראה מעשים כאלה מתרחשים, להגיע למשטרת אשדוד ולמסור עדות.

צעיר אחר שעובד בפרויקט "עיר ללא אלימות" באשדוד, לא ממש הופתע לשמוע כי החשוד במעשה עבד בפרויקט "עיר ללא אלימות". לדבריו, הוא עובד כבר שנים רבות בפרויקט ומעולם לא ביקשו ממנו להביא אישור כלשהו מהמשטרה שיחשוף את עברו הפלילי. "רק השבוע ביקשו שנוציא כולנו אישורים ועשו לנו את זה באופן מרוכז".

כאמור, בעקבות המחדלים והזמינות של החשוד לנערים נוספים בקרבתו, עולה חשד כי החשוד פגע בנערים נוספים, ובמשטרה מנסים להגיע לנערים אלה על מנת לגבות מהם עדות. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]