פרצו לבית פרטי ונעצרו ע"י השוטרים -   ביום חמישי האחרון בשעות הבוקר, דווח למוקד 100 של משטרת המחוז הדרומי על חשד לפריצה לבית פרטי, הממוקם ברחוב 'המלך אסא' בעיר אשדוד. בלשים ושוטרי סיור של תחנת אשדוד הגיעו למקום, והבחינו באדם העומד מחוץ לבית המגורים ומתצפת באופן מחשיד. בהמשך הבחינו בחשוד נוסף מתהלך על גג הבית. נוסף על צרותיהם של השניים, בחיפוש שערכו השוטרים על גופו של החשוד שעמד מחוץ לבית, הם מצאו חומר החשוד כסם מסוג חשיש וחומר החשוד כסם מסוג הירואין. השניים (בן 30 ובן 26) נעצרו ונלקחו לחקירה בתחנת משטרת אשדוד בגין חשד להתפרצות לדירה ואחזקת חומר החשוד כסם. בסיום חקירתם נכלאו.

 

דיווח על אירוע אלימות במשפחה הסתיים במציאת אמצעי ראיית לילה בארון הבגדים וסמים בשירותים- ביום שישי בשעות הבוקר המוקדמות, דיווח אדם למוקד 100 של המשטרה כי שכניו מרעישים בצורה חריגה, וכי הוא חושש כי במקום מתרחש אירוע של אלימות במשפחה. שוטרי סיור מתחנת אשדוד של מרחב לכיש הגיעו למקום, וכשנכנסו לדירת המגורים ברחוב 'אבן גבירול' חשכו עיניהם. במקום היו ארבעה גברים אשר נראו שרויים בגילופין. בחיפוש שערכו בדירה מצאו השוטרים: 2 מנות סם מתחת לרגליו של אחד החשודים, חומר החשוד כסם מסוג חשיש בתוך האסלה, שקית עם כדורים תואמים לרובה M-16 בין הספות. בארון הבגדים של חדר השינה מצאו השוטרים אמצעי ראיית לילה השייך לצה"ל. אחד החשודים טען כי מדובר באמר"ל שלקח עמו למזכרת משירותו הצבאי. ארבעת החשודים שהיו בדירה, בגילאי 23-40, נלקחו לחקירה בתחנת המשטרה בעיר, בסיומה שוחררו בתנאים מגבילים למעצר בית.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]