שוטרי הסיור של משטרת אשדוד עצרו והובילו לחקירה שני חשודים בשנות העשרים לחייהם תושבי בני עייש אשר עפ״י החשד תקפו את עובדי המקום. בעת מעצרם של שני החשודים, הם קיללו את השוטרים גם במהלך מעצרם בשטח וגם כשהגיעו לתחנת המשטרה.

מחקירתם ע״י צוות חוקרי המעצרים של משטרת אשדוד עולה כי השניים הגיעו עם חברותיהם לבילוי במקום. לאחר שנדרשו לשלם בעבור מזון ומשקאות אלכוהוליים שהזמינו, שילמו סכום הנמוך בכמאתיים וארבעים ש״ח מגובה החשבון.

לאחר שנדרשו להשלים את התשלום החסר, החלו לאיים על העובדים במקום ותקפו אותם. עפ״י החשד אחד הצעירים עזב את המקום בשלב מסויים ושב אליו לאחר מספר דקות עם כוס בידו אותה השליך על המאבטח במקום- מה שגרם לפציעתו.

בסרטון מצלמות האבטחה נראה בבירור כי על אף ניסיונות של עוברי אורח למנוע התקיפה הברוטאלית, הצעיר היה נחוש בדעתו לתקוף את המאבטח.

רס״ל שוקי מימוני החוקר שטיפל בתיק סיפר: ״זו לא הפעם הראשונה שאנו נתקלים באירוע אלימות שמתחיל בשתיית אלכוהול ומסתיים בתקיפה חמורה. חשוב שאנשים יבינו שיש מחיר להתנהגות ברוטאלית שכזו אשר אין לה מקום בעד שום צידוק״.

בחקירתם של החשודים, אחד מהם טען כי אינו זוכר דבר כיוון שהיה שתוי והחשוד השני הכחיש את המיוחס לו. בתחילת השבוע הוארך מעצרם של שני החשודים בתקיפה בבית משפט השלום באשקלון בארבעה ימים. עם סיום חקירתם וביסוס התשתית הראייתית כנגדם, בסוף השבוע האחרון הוגש כנגדם כתב אישום בבית משפט השלום באשקלון באמצעות חטיבת התביעות של משטרת ישראל בגין: איומים ותקיפה הגורמת חבלה.

מפקד משטרת אשדוד סנ״צ נועם שקל שיבח את פעילות שוטרי הסיור וחוקרי התחנה אשר הובילו למעצר החשודים ובהמשך להעמדתם לדין. ״בימים אלו אנו חוקרים עוד מספר תיקים של אלימות חמורה שהתרחשה בעיר.

אנו נמשיך לפעול בנחישות ולנהוג באפס סובלנות כלפי אלימות מכל סוג שהיא״.
-----

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]