במסגרת פרשה ׳8035׳ המכונה גם ׳בלוק חוסם׳ פשטו במהלך הלילה כ-150 שוטרים, מיחידות משטרת המחוז הדרומי ובלשי ימ״ר לכיש על בתי החשודים ועצרו אותם. חלקם הגדול של העצורים נחשד בעבירות של רצח, ניסיון לרצח ואספקת אמצעי לחימה.

העולם התחתון נמצא בהלם מגל המעצרים, במבצע שמזכיר את תחילתה של פרשה 512. לפנות הבוקר הגיעה לסיומה עבודה סמויה של חודשים רבים, ובמשטרה מאמינים כי באמצעותה היא תוכל למוטט את ארגון הפשע הענק המחזיק גם בתאים קטנים באזור המרכז ובבריתות עם ארגוני פשע אחרים.

החשוד המרכזי בפרשה הוא מי שמכונה על ידי המשטרה ראש הארגון, שלום דומרני, וכבר שנים נחשב ליעד מרכזי שלה. בבסיס החקירה הסמויה היה המאבק האלים שמנהל הארגון עם מתחריו על שליטה אזורית - שליטה שבאה לידי ביטוי בעבירות אלימות קשות, סחיטה באיומים ניסיונות רצח ועוד.

ממה שהוטח עד כה בחלק מהחשודים עולה כי בידי המשטרה יש ראיות לשלושה ניסיונות רצח באשדוד נגד חיילי הארגון, ועוד רצח אחד.

מלבד ראש הארגון המשטרה עצרה עוד עשרות עצורים נוספים הקשורים כולם בדרך כזו או אחרת לארגון הפשיעה. השמועה על גל המעצרים, שהחל קצת אחרי חצות, גרמה להלם בדרום, אבל גם בקרב עבריינים באזור המרכז. כעת נותר לראות אלו ראיות יש למשטרה כדי לנסות ולהפליל את החשודים בניהול ארגון ובחברות בו.

במהלך היום צפויים החשודים להילקח להארכת מעצר בבית משפט השלום באשקלון. במשטרה הוציאו צו איסור פרסום על כל פרט מפרטי החקירה. 

 
צילום: ארכיון 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]