בערב ראש השנה בסביבות השעה 19:30, הבחין קצין הנוער של משטרת אשדוד פקד חי עוזר בעת שהיה עם ילדיו באדם הגורר צעירה בשערותיה ברחוב החרמון בעיר אשדוד.

״הבחנתי באדם גורר בכוח בחורה צעירה מכיוון חנייה לכיוון שביל המוביל לפארק. בתוך כך שמעתי אותה צועקת לעזרה ובוכה ובתגובה אותו אדם צעק עליה, קילל אותה ומשך בשערה".

חי לא נשאר אדיש למראה זה. הוא חייג מיד והזעיק את חבריו ממשטרת אשדוד של מרחב לכיש ובמקביל החל להתקרב לעבר השניים.

חי ניסה לעצור את החשוד, אולם הוא התנגד ואף תקף אותו בפניו. ״ריתקתי אותו לקרקע, כשלפתע הגיע אביו של החשוד למקום והחל להתערב ולתקוף אותי״.

בתוך מספר דקות הגיעו למקום שוטרי סיור של משטרת אשדוד וסייעו לחי בביצוע המעצר של התוקף ועיכובו של אביו.

השניים נלקחו לתחנת משטרת אשדוד שם נחקרו. החשוד שתקף את הצעירה ואת חי נכלא. שלשום הוארך מעצרו בבית משפט השלום באשקלון.

הרקע לתקיפה:

בהמשך התברר כי החשוד תקף את אחותו. לטענתו סירב להשלים עם העובדה שהיא יוצאת עם בחור תושב אשדוד.

עדי ראיה לאירוע סיפרו לאשדוד נט כי החשוד הגיע לאשדוד על רקע סירוב משפחתו כי האחות תצא עם תושב אשדוד. לאחר שהצעיר איתר את אחותו, הוא החל לגרור אותה לאורך מאות מטרים תוך שהוא מכה אותה. צעירה נוספת שניסתה לעזור באירוע ולמנוע את התקיפה, הותקפה אף היא ונפצעה. 

היום בתום חקירה של צוות המעצרים במשטרת אשדוד, חטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה כנגד החשוד, בשנות השלושים המוקדמות לחייו, הצהרת תובע בבית משפט השלום באשקלון.

מחר צפויים להגיש כנגדו כתב אישום בבית משפט השלום באשדוד. סעיפי האישום המרכזיים בהם מואשם החשוד הינם: תקיפת שוטר, תקיפה הגורמת חבלה, איומים.

״למרות שלא הייתי באותו הזמן בתפקיד, לא יכולתי להישאר אדיש לתקיפה האלימה שהתרחשה לנגד עיני. מחובתנו המוסרית כלובשי מדים לסייע לכל אדם הזקוק לעזרה, גם כאשר אנחנו לא לובשים את המדים בפועל. אני שמח שנקראתי למקום בכדי לחלץ את הצעירה מזרועות האח האלים״, מסכם פקד חי עוזר.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]