כאשר מלצרית העובדת בחוף הקשתות באשדוד זיהתה אדם הגונב באלגנטיות מכשיר טלפון סלולארי מדלפק של מסעדה הסמוכה למקום עבודתה כשהוא עוזב את המקום יחד עם חברתו, היא החלה החלה לצעוק ולהסב את תשומת לבה של בעלת המכשיר (מלצרית אחרת העובדת במקום סמוך).

בעלת המכשיר החלה לרוץ בעקבותיו וכאשר פגשה בו ודרשה ממנו להחזיר את מכשיר הפלאפון שלה...ואז  הגנב איבד את עשתונותיו. הוא התעמת איתה, חבט בה באמצעות תיק, ירק עליה, נתן לה בעיטה ואגרוף וכתוצאה מכך הפיל אותה לרצפה. בהמשך איים על אנשים שהיו במקום כי ידקור אותם.

כשניסה להימלט עם חברתו באמצעות רכבה הוא הורה לה לדרוס אותם בעת שחסמו לו את נתיב הבריחה. בתוך ההמולה המלצרית התקשרה למשטרה, סיפרה על ההתרחשות ומסרה פרטים.

צוותי סיור של משטרת אשדוד ושוטרי יס״מ לכיש החלו לערוך סריקות בעקבות החשוד. מס׳ דקות מאוחר יותר איתרו שוטרי יס״מ לכיש את החשוד וחברתו בכביש 41, כשהם מנסים לברוח מהעיר.

החשוד נעצר ונלקח לחקירה במשטרת אשדוד, שם הכחיש את המיוחס לו על אף התיעוד של מצלמות האבטחה שם נראה הרגע בו הוא גנב את מכשיר הפלאפון. במקביל פונתה המלצרית שהותקפה (בעלת המכשיר) במצב קל לקבלת טיפול רפואי בבית החולים ברזילי.

מעצרו של החשוד, בן 20 תושב דימונה, הוארך מספר פעמים.

היום הוגש נגדו כתב אישום בבימ״ש השלום באשקלון באמצעות חטיבת התביעות של משטרת ישראל.

סגן מפקד משטרת אשדוד רפ״ק מייק כהן הדגיש את החשיבות בשמירה על חפצים יקרי ערך במקומות ציבוריים וציין: ״נמשיך לנקוט באפס סובלנות כלפי בריונים ועבריינים שינקטו באלימות מכל סוג שהיא כלפי אזרחים״.

צפו בתיעוד רגע הגניבה:

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]