הזוג החליט להתגרש, לאחר שהאישה בגדה בבעלה.  הם חתמו על הסכם גירושין אשר קיבל תוקף של פסק דין בבית הדין הרבני באשדוד. בהסכם נקבע כי המשמורת על הקטינים תהיה בידי האב. כמו כן הם הגיעו להסכמה בחלוקת הרכוש המשותף.

למרות זאת,  בימים האחרונים עתרה האם לביטול הסכם הגירושין ולקביעה אודות חלוקת רכוש שונה מזו שנקבעה בהסכם.

הילדים, אשר מגישים בקשה למזונותיהם באמצעות האב, טוענים כי הוריהם לא בחנו את טובתם ולא קבעו דבר אודות מזונותיהם.

את התביעה מגישים הילדים באמצעות אביהם ובאמצעות עו''ד שירה קאופמן, מחברת ''שחף ושות'-עורכי דין'' המציינת בכתב התביעה כי: "התובעים יטענו כי טובתם לא נשקלה ולא נבחנה, הוריהם חתמו על הסכם במסגרת ההתדיינות ביניהם ולא לאחר שבחנו את צורכיהם הם! מכוח הדין האישי ובנסיבות הקיימות, יש להורות על חיוב האב במזונות בהוצאות הכרחיים מינימאליים במיוחד עבור כל קטין כאשר יתר הצרכים אשר הינם בגדר דיני צדקה יושתו על האם בשל שיעור הכנסתה הפנויה".

בהמשך התביעה מפרטים התובעים את צורכיהם על פי הוצאות משתנות וכן על פי הוצאות מדור ואחזקותיהם. עו''ד קאופמן מבקשת בכתב התביעה לחייב את האם לשלם לילדים בעבור מזונות חודשיים, בנוסף להוצאות המדור גם בתקופת שירותם הצבאי הסדיר, בהוצאות רפואיות חריגות.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]