445

שוטרי הסיור ירוחם שלומי  ואינה פרוצנקו הגיעו למקום וביקשו לראות  את עציצי  המריבה.  הם נדהמו לגלות כי במסתור הכביסה, המכוסה בשמיכות, גדלים להם בנחת  57 שתילי מריחואנה  שמנורות תאורה מיוחדת מספקים לצמחים אור. הם יידעו את האחות כי לא מדובר בעציצי נוי אלא בסמים  ועצרו את אחיה בן ה19 בגין מעשי אלימות וגידול סמים.  הם עיכבו לחקירה את אימם בגין מתן חצרים לגידול הסמים בביתה. האח הואשם על ידי החוקרת, מורן אלמוזנינו פרץ, בתקיפה הגורמת חבלה של ממש באיומים ובגידול והחזקת סמים מסחרית. הוא הודה אך טען שמדובר בנענע: "את הצמחים מצאתי בפארק הסיטי. אני ידעתי שזה נענע ואני שם את זה בתה. הכנתי תה וזה מאוד טעים ורק אני אוהב את זה עם התה לכן לא הרשיתי לאף אחד לגעת לי בשתילים. דחפתי את אחותי כי רצתה להשליך לעברי את אחד הכדים".  הוא ניכלא להמשך חקירה.

אימו שאפשרה בביתה את גידול הסמים טענה בחקירתה: " אין לי בעיה שתשמידו את השתילים והכדים אני נשבעת לכם כי חשבתי שזה נענע. אני סובלת מקוצר נשימה ולא מריחה טוב, תשאלו את הרופאה  שלי שאני עושה אצלה כל הזמן אינהלציה".  היא שוחררה בערבות.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]