561

לאחר פרק זמן תפסו אותו ברחוב באשדוד ומשם הובא לבוררות בפני חשוד המוכר היטב למשטרה (הבורר אלכס שניידרמן), בבית קפה ביפו. איימו עליו באמצעות סכין ודרשו ממנו כספים והציבו לו אולטימטום שאם תוך פרק זמן לא ישלם להם את הכספים, יהרגו אותו ויפשיטו אותו בפני ילדיו. המתלונן, שחשש לחייו, שילם להם 5000 ₪ ועזב את המקום.

חומר החקירה הועבר לימ"ר ת"א מחלק התשאול לצוות בפיקודו של פקד אדוארד פלינר המתמחה בפשיעה רוסית מאורגנת. לפני שבועיים נפתחה חקירה סמויה שבמהלכה נאספו ראיות כנגד חמישה חשודים, שלושה תושבי פ"ת ושניים תושבי ראשל"צ ורעננה. אתמול קבע המתלונן עם אחד החשודים תחת עינם הפקוחה של הבלשים מפגש בבית קפה בפ"ת, למקום הגיעו שלושה חשודים שהינם הסוחטים ונעצרו על ידי בלשי מחלק בילוש משימתי בימ"ר ת"א ושוטרי יחידת חורב, בהמשך נעצרו שני חשודים בבתיהם.

חמשת החשודים יובאו בין השעות 17:00-18:00 לבימ"ש השלום בת"א לשם דיון בבקשה להארכת מעצרם. סכום הכסף שנדרש לשלם המתלונן הינו 100 אלף ש"ח.

ביום שלישי השבוע הובאו החשודים לבית המשפט בתל אביב. סניגורו של אלכס שניידרמן, עורך הדין יוסי זילברברג, טען כי "אלכס ניסה לעזור לבחור שהיה במצוקה כספית, מדובר במתלונן שבשל חוסר תשלום במזומנים החליט להגיש תלונה במשטרה". עם זאת, השופט בני שגיא קיבל את בקשת המשטרה, והאריך את מעצרם של החשודים בשבוע ימים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]