לרוע מזלו של הגנב, מאבטח של אחת מחברות האבטחה בעיר הבחין ברכב הנמלט והחל לדלוק אחריו, תוך כדי שהוא מדווח למשטרה. התפתח  מרדף אחרי השודדים והמאבטח חבר  לניידת הסיור עם שוטר הסיור אריק פרידמן, שהבחין בשני חשודים ברכב דייטסו. השודדים  נסען במהירות מופרזת, תוך כדי חציית צמתים בצורה מסוכנת, תוך שהם משליכים מהרכב תיק עם מסמכים.

 

המרדף התנהל עד לרובע ט', שם הגיעו החשודים לרחוב ללא מוצא, אז עצרו את והחלו להימלט תוך שאחד מהם עוד הספיק להשליך לעיניו של השוטר הטלפון הנייד  של המתלוננת.  השוטר אריק פרידמן יחד עם השוטר שלומי ירוחם שהגיעו למקום השתלטו על השניים ועצרו אותם לחקירה.

 

השניים, הנהג בן 44 וחברו בן 32 מוכרים למשטרה. הם הואשמו בחטיפת תיק מהרכב ובסיכון חיי אדם בנתיב תחבורה. במהלך חקירתם  הם הכחישו כל קשר לגניבה או להשלכת התיק והחפצים הגנובים מהרכב.

 

למחרת הם הובאו להארכת מעצר בבית המשפט השלום באשדוד, והשופט גיל דניאל עיין בתיק החקירה שהגיש לו החוקר רס"מ אילן ששון. השופט  ציין לשבח את שיתוף הפעולה של הציבור בתפיסת החשודים. לאור הראיות והחשדות נגד השניים, הורה השופט  על מעצרם לחמישה ימים.

 

מפקד מרחב לכיש נצ"מ אלון לבבי שיבח את נחישותם של השוטרים לתפוס את חוטפי התיק  ואף שוחח עם שוטרי הסיור בטלפון שעל מנת להביע את הערכתו.  


 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]