במעמד הרב שיינין רב העיר אשדוד, השופט חיים חדש, מפקד המרחב נצ"מ אלון לבבי, סגן מפקד המרחב איציק פרץ, מפקד תחנת אשדוד סנ"ץ גבי דדון, המפקד הקודם של תחנת אשדוד דני אלגרט, קב"ט העיר אשדוד מר אריה איטח, קצינים, שוטרים ומתנדבים רבים נערך הטכס לכבוד השנה החדשה. השוטרים הרימו כוסית של מיץ לחיים, ורק מעטים שלא היו בתפקיד לגמו כוסית יין. רב העיר ברך את כל הנוכחים ואיחל לכולם שיזכו לשנה שלווה ושיזכו לבטלה מפעילות עבריינית.

 

מפקד המרחב ברך את שוטרי אשדוד והמתנדבים ודיבר על השאיפה למצויינות בתפקיד. השופט חדש סיפר אנקדוטה על עבריין ידוע שהובא אליו לשיפוט. העבריין טען באוזני השופט כי בחר שלא לפעול באשדוד בגלל היד הקשה והנחישות של בלשי אשדוד להדביר כל פעילות עבריינית בעודה באיבה.


מפקד הית"ם פקד תפוחי הועלה לדרגת רב-פקד ואבנר בסו, מתנדב ותיק ואחד מראשי המשמרות הועלה לדרגת סמ"ר.


מפקד התחנה סנ"צ גבי דדון ברך את קציני ושוטרי התחנה והודה להם על פעולתם ללא ליאות ליצירת חיי ביטחון בעיר. תודה מיוחדת למתנדבים על תרומתם הייחודית ועל שיתוף הפעולה הפורה בכל תחומי העיסוק של המשטרה.

 

נכתב ע"י יעקבי שמעון, מתנדב במשטרת התנועה באשדוד

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]