החל מחודש נובמבר הקרוב תגדל הדיפרנציאציה בתעריפי ביטוח החובה לאופנועים, כך עולה מטיוטת חוזר שפרסם היום המפקח על הביטוח ידין ענתבי. משמעות הדבר היא שנהגים מבוגרים בעלי ותק נהיגה, ללא היסטוריית תאונות והרשעות, ישלמו דמי ביטוח נמוכים יותר.
 
 
לאחר שהשינוי יכנס לפועל מבוטחים זהירים ישלמו כ-50% פחות ממבוטחים פזיזים יותר. הגידול הממוצע של תעריף הביטוח יעמוד על כ-12%, אולם חלק מנהגי האופנוע ישלמו פחות. כך למשל, מרבית הנהגים שגילם מעל 40 ישלמו פחות בהשוואה לתשלומי הביטוח שהם משלמים כיום.
 
 
המחאה נגד התייקרות תעריפי הביטוח הגיעה להפגנה גדולה שיזם פורום המאבק. בבוקרו של יום רביעי השבוע התאספו מעל ל- 1000 רוכבים לנסיעה משותפת בנתיבי איילון כדי להביע את מחאתם.
 
 
באשדוד מארגן אירגון ההצלה "איחוד הצלה דרום" הפגנת הזדהות ומחאה כנגד העלאת תעריפי הביטוח. לארגון "איחוד-הצלה-דרום" יש כ- 12 חברים  ביחידת האופנועים, רובם עם אופנועי הארגון וכמה בכלים פרטיים.יח' האופנועים של "איחוד-הצלה-דרום" מוכרת בזכות הפעילות המבורכת של המתנדבים והרבה אנשים באזור אשדוד חייבים להם את חייהם.
 
 
ההתכנסות לאירוע תהיה ביום שישי בחוף לידו בשעה 14:15 ובשעה 14:30 תצא השיירה במרוכז במסלול , ותביע את מחאתהו בצורה מכובדת.
 
 
לפרטים נוספים: אברהם  057-2222031 או פורום איחוד הצלה דרום
 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]