גבריאל אדרי, נהג מונית מאשדוד הורשע בבית משפט השלום באשדוד במעשה מגונה באישה, בת 32, אותה הסיע לביתה לאחר שערכה קניות. מהכרעת הדין עולה שהשניים נפגשו במרכול ואדרי הציע לסייע לאישה בסחיבת שקיות המצרכים אל המונית: "אני לוקח עובד לאזור שבו את גרה" אמר לה, אחרי ששאל היכן היא מתגוררת.


בתום הנסיעה, אמר אדרי לאישה שהוא חייב לגעת בביטנה: "כשהגיעו לחניה ליד ביתה אמר לה שתשב בנוח עם הטוסיק קצת קדימה והתחיל לגעת בבטן שלה. היא החזיקה בשקיות ליד בטנה, והוא אמר לה לעזוב אותן, ושוב החל למשש את ביטנה וירד עם ידו לאזור איבר המין שלה", נכתב בהכרעת הדין.


האישה ביקשה לצאת מהרכב ואמרה שמעשיו של אדרי מפריעים לה, אך הוא לא ויתר. "אני לא אונס אותך פה באמצע היום במונית, זו רק נגיעה. תתעלמי ממני שאני פה, זו רק היד שלי, תעצמי עיניים ותחשבי על משהו טוב ואל תחשבי שאני פה לידך", אמר אדרי לנוסעת המטרדת.

בתגובה אמרה האישה לאדרי שאינה חשה בטוב, יצאה מהרכב והספיקה לרשום את מספרו ודגם המכונית. בבית המשפט הכחיש אדרי את ההאשמות נגדו, והעיד שעזר לה כי הוא אדם טוב באופיו.


השופטת רובין לביא קבעה, שעדותו של אדרי בלתי אמינה: "לא אוכל לקבל גרסתו כאילו מעשיו באו אך ורק כמעשה של צדקה וחסד מעורב בסקרנות, וכי נגע בבטנה התחתונה בהסכמתה, או כי לא הוריד ידו לכיוון איבר מינה, כפי שהעידה, וכי מדובר בנקודה זו בלבד בפרי דמיונה הקודח". השופטת הרשיעה את אדרי בביצוע המעשים. גזר הדין ינתן במועד מאוחר יותר.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]