החורף עדיין לא הגיע במלוא עוצמתו, אך טעימות ממנו אנו מקבלים בתקופה האחרונה. את מה שהתרחש ביום שישי האחרון, כאשר מיני מבול שטף את אשדוד, קשה לתאר וניתן לתמונות בהמשך הידיעה לעשות את שלהן.

שלומי מועלם, תושב רובע י', הציץ מחלון ביתו לאחר ששמע עשרות צפירות. בגלל הגשם הרמזורים בצומת הרחובות בני ברית - מנחם בגין הפסיקו לפעול ובמקום נוצרה מהומה רבתי. עשרות מכוניות לא צייתו לתמרורים, כולם נדחפו לצומת בניסיון לחצות אותה מבלי לחשוב שהאסון רק ממתין להזדמנות.

שלומי שולף את מצלמתו ומתחיל לתעד את התוהו ובוהו מחלון ביתו. לאחר זמן מה הוא יורד לצומת ומצלם את המכונית בתמונות תקריב. "רק לאחר חצי שעה מגיעה המשטרה כדי לכוון את התנועה", מספר לנו שלומי.

מיותר לציין שמדובר בצומת מרכזית בעיר, בה חולפות אלפי מכוניות בכל יום. אירוע כזה של השבתת רמזורים חייב בתגובה מהירה של העירייה והמשטרה. אך היות ובאשדוד, עיר בעלת 230,000 תושבים, אין בקרת רמזורים, זמן התגובה היה ארוך מאוד. צריך רק להתפלל שזה לא נגמר באסון.

תמונות צולמו ע"י שלומי מועלם

 

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]