תושבת אשדוד, שהלכה עם אחותה ברחוב חטיבת גולני באשדוד בשעת לילה,  הבחינה ברכב  מסחרי שנסע לאט. הרכב עורר את חשדן משום שהלוחית האחורית הייתה מוסתרת בחיתול. הרכב נעצר לידן והן מבחינות כי הנהג ברכב עירום בחלקו התחתון. הוא הסתכל לעברן והחל לאונן,  הן נבהלו, נמלטו מהמקום ודיווחו למשטרה.השוטרים החלו בסריקות יחד שתי הנשים לאיתור הרכב והחשוד. 

כעבור שעה קלה,  צעירה שהלכה ברחוב רבי עקיבא ברובע ג'  הבחינה באותו רכב מסוג  סיטרואן ברלינגו לבנה, שלוחיותיו היו מוסתרות בבד חיתול. הרכב נסע באיטיות אחריה, משחלף לידה, נעצר הרכב והנהג יצא מהרכב כשהוא עירום פנה אליה בהצעות מגונות והחל לאונן. האישה שהייתה בהיסטריה התקשרה לבעלה והודעה נמסרה למשטרה.

שוטרי הסיור יעקב שוקרון ולוין קונסנטין שהגיעו במהירות למקום עצרו את הרכב והחשוד תושב רחובות בן 39 המוכר למשטרה בעבירות מין. הוא הואשם על ידי החוקרת רס"מ לינדה פישר בהטרדה מינית ובמעשים מגונים בפומבי בחקירתו הוא הודה.

תיק החקירה הועבר  בבוקר לאחת החוקרות בתחנת אשדוד  שנדהמה לגלות כי  היא מכירה את החשוד. בחודש אוגוסט 2004 הוא נעצר באותן נסיבות. בעקבות תלונה הוגש נגדו כתב אישום בבית המשפט השלום והשופט בית המשפט החליט לא להרשיעו וגזר עליו 200 שעות לתועלת הציבור ולפיצוי למתלוננת על סך 4000 שקלים ופיקוח מבחן למשך שנה. 
מטעמי אתיקה הועברה החקירה לחוקר אחר  וביום שני הוגש נגדו כתב אישום בבית המשפט השלום באשקלון.
 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]