צילום: דוברות המשטרה

פעילות יחידות המשטרה בכל הנוגע לאיתור ואכיפה כנגד כניסת שוהים בלתי חוקיים אל תחומי מדינת ישראל נמשכת סביב השעון על מנת להגביר את ביטחון הציבור ולסכל לא אחת פעילות פלילית או ביטחונית בה לעיתים מעורבים אותם שוהים.

במהלך פעילות שוטרי משטרת ישראל ולוחמי מג"ב ביממה האחרונה בתחומי הערים השונות, הצליחו אנשי החוק לשים ידם ולתפוס שב"חים ללא אשרות שהייה כחוק ובנוסף להם אותרו מעסיקים ומסיע של אותם חשודים.

אתמול (א') בשעת צהרייםבמהלך פעילות צוותי שיטור עירוני בביקורות באתרי תמ"א שונים, איתרו השוטרים ופקחי היחידה שני שוהים בלתי חוקיים באשדוד.

באחד המקריםניסה חשוד (20, יאטה) להימלט דרך הפיגומים בעת שהבחין כי צוות השיטור העירוני ניגש לעברו אך ללא הועיל והוא נעצר והועבר לחקירה יחד עם מעסיקו (44) באתר.

בנוסף אליו, אותר ונעצר לחקירה שב"ח נוסף (21, סעיר) ללא אשרת שהייה כחוק. בסיום חקירתם הורחקו החשודים למחסום.

מדוברות המשטרה נמסר בנושא: "מדובר בפעילות נחושה הנערכת על ידי משטרת ישראל מידי יום ביומו על מנת להגביר את ביטחון הציבור כל העת, בדגש לקראת חג פורים הקרב שיחול בעוד ימים ספורים ובמהלכו יצאו לרחובות רבבות אזרחים. פעילות שכזאת תימשך בימים אלו ולאורך כל ימות השנה למען הציבור".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]