צילום: דוברות המשטרה

לפנות בוקר (שני) פשטו שוטרים, לוחמי מג"ב, מנהלת הרובע ברשות המקומית ויחידת השיטור העירוני אשדוד על שטח פרטי ברחוב העבודה בעיר שם אותרו 15 שוהים בלתי חוקיים תושבי יהודה ושומרון שהתגוררו במקום באופן מאולתר. בעליו של השטח דיווח כי החשודים נכנסו לשטחו והפכו את המקום כשלהם. בעקבות פנייתו זו, נערכה הבוקר פשיטה בה נטלו חלק כוחות משטרה רבים בשיתוף פקחי הרשות המקומית במסגרתה אותרו כאמור החשודים כשהם לנים באתר לאחר שהקימו לעצמם מקום לינה ארעי. בדיקתם של החשודים העלתה כי לחלקם אישורי שהייה ככל הנראה מזויפים וחלקם לא עמדו בתנאים ובמגבלות באישור שברשותם. 

החשודים בגילאי 35-25 הועברו לחקירה בתחנת המשטרה ובהמשך היום צפויה המשטרה להביאם בפני בית המשפט בבקשה להאריך את מעצרם לטובת הגשת כתב אישום בגין כניסה לישראל שלא כחוק והסגת גבול.

"מדובר בפעילות משולבת בה נטלו חלק כוחות הן משטרתיים והן גורמי הרשות המקומית שנועדה להבטיח את שמירת ביטחון הציבור, מחד, והגנה על רכושו ואיכות חייו של האזרח, מאידך", נמסר מהמשטרה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]