השלטים שצונזרו | צילום: חיים קקון

נראה כי יש מי מהתושבים שצורם לו לראות דמויות נשים מככבות על גבי שלטי חוצות ברחבי העיר. פרצופן וחלקים "לא צנועים" בתמונותיהן של שתי הענקיות נועה קירל וירדנה ארזי, אשר יופיעו במסגרת אירועים שונים באשדוד, כוסו השבוע בברוטליות באמצעות צבע לבן.

הדבר, שמצטרף לשורה של מעשי וונדליזם והשחתה במהלכם הוצנעו לכאורה חלקי נשים על גבי שלטי חוצות ברחבי העיר, קורה דווקא ביום ט' באב החשוב, במהלכו עם ישראל צם ומתענה על חורבן בית המקדש, שכידוע נחרב בעקבות שנאת חינם. כל זה קורה על אף שהעירייה התריעה בעבר כי תנהג באפס סבלנות כלפי השחתה וונדליזם.

חיים קקון, סמנכ"ל שתיעד את ההשחתה ברובע י"א, כתב בפייסבוק: "עצוב לי מאד...ביום שאנו צמים על חורבן בית המקדש בעקבות שנאת חינם. חייבים לעצור את השנאה ולהרבות באהבת חינם".

מעיריית אשדוד נמסר: "עיריית אשדוד רואה בחומרה כל מעשה השחתה ופגיעה ברכוש הציבורי. יחידות הפיקוח והמוקד העירוני הונחו לפעול ולנסות ולאתר את האחראים לכך. אנו קוראים לציבור לשתף אותנו בכל מידע שיסייע באיתור האחראים".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]