בשלהי חודש אפריל בוצעה פעילות על ידי כוחות המשטרה בעיר אשדוד בכפוף לצו בימ"ש בה נערך חיפוש בעסק ברחוב נורדאו שעל פי החשד משמש כמקום הימורים ברחוב נורדאו בעיר.

במהלך פעילות זו נתפסו ראיות לכאורה לקיום פעילות מנוגדת לחוק, קרי- הימורים, ונגבו עדויות ממעורבים שנמצאו במקום בעת כניסת אנשי החוק אליו. כמו כן, במקום אותר חשוד עיקרי בניהול "עסק" זה והוא הועבר לחקירה בתחנת המשטרה.

בהתאם לממצאי החקירה והעדויות, ולאחר עיון מפקד המחוז כאמור בתיק החקירה, הורה אתמול ניצב סופר מתוקף סמכותו על פי סעיף 3 לחוק הגבלת שימוש במקום לשם מניעת ביצוע עבירות על סגירת המקום בצו חתום על ידו.

"מקומות שכאלו משמשים לא אחת לביצוע עבירות פליליות וכלכליות, לרבות עבירות הלבנת הון ועבירות מס, ובלא מעט מקרים "נשאב" אזרח תמים להפסדים כלכליים עד כדי פשיטת רגל כלכלית והסתבכות פלילית. משטרת ישראל פועלת כל העת בנושא זה במספר מישורים ובשילוב יחידות אכיפה נוספות", נמסר מהמשטרה.

מדובר בעסק שני של החשוד שניתן לגביהם צו סגירה, בהפרש של שבועות ספורים, בגין פעילות הימורים אסורים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]