מהתביעה עולה כי לפני כשלוש שנים בשעת בוקר במהלך ירידה מהאוטובוס הנהג נפל ונפגע בברך שמאל. כיוון שמדובר בתאונת עבודה, הביטוח הלאומי קבע לו  10 אחוזי נכות לצמיתות  והעניק לו פיצוי בסך כ-60 אלף ₪.

הנהג תבע במקביל גם את חברת הביטוח של אגד, חברת הראל, כיוון שהאירוע קרה בעת שירד מהאוטובוס ולכן מדובר גם בתאונת דרכים.

בבדיקת MRI שבוצעה כחודש וחצי לאחר התאונה נמצא כי הנהג סובל מקרע קטן בהיקף האחורי של המיניסקוס בברך שמאל ורופאה תעסוקתית שבדקה אותו כ-3 חודשים לאחר התאונה, קבעה כי הנהג סובל ממוגבלות בכיפוף הברך.

במרפאה האורתופדית שבבית החולים "הדסה אובחן כי נהג האוטובוס סובל מדלדול של שרירי הירך  ורגישות ניכרת בפיקה של הברך עם חריקות.

נהג האוטובוס תבע באמצעות עורכי הדין גיל וניצן הראל, שבית המשפט יפסוק שחברת הביטוח תשלם לו פיצוי בגין הפסדי שכר וזכויות פנסיוניות, עזרת הזולת, הוצאות רפואיות ונסיעה, כאב וסבל.

בהסכם פשרה שנחתם בימים אלה, חברת הביטוח הראל הסכימה לשלם לנהג פיצוי  של כ-60 אלף  עבור תאונת הדרכים, בנוסף לפיצוי שקיבל מהביטוח הלאומי עבור תאונת העבודה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]