מפגינים כנגד מצעד הגאווה |צילום: דוד בן חמו

בסמוך למצעד הגאווה שהחל הבוקר (ו') ברחבת עיריית אשדוד, יצאו מספר תושבים להפגנה כנגד מצעד הגאווה. המפגינים חלקו דברי הסבר וקראו כי "אשדוד מאמינה במשפחה, הגיע הזמן להפסיק לפורר את המשפחה".

בארגון 'חותם' שאירגן את ההפגנה הביעו שביעות רצון מכמות האנשים והבטיחו כי ימשיכו לקיים פעילות, ערבי הסברה והרצאות בנושא חיזוק ערכי המשפחה. "ארגוני הגאווה פועלים בכל דרך על מנת לקבוע נורמות והגדרות חדשות למשפחה ומבצעים תהלוכה פרובוקטיבית" - נמסר מהארגון, "ואנחנו אומרים בקול ברור: אשדוד מאמינה במשפחה!".

צילום: דוד בן חמו

"מצעדי הגאווה הם ניסיון לפורר את המשפחה מבפנים" - הוסיפו, "הלהט"ב זו התנועה הכי אגרסיבית במדינת ישראל שמנסה להשתיק כל שיח תרבותי ולהתוות נורמה והגדרה חדשה למשפחה".

שלומית, תושבת העיר אמרה: "בשנים האחרונות השיח האלים בקרב נציגי הלהט"בים הוא חלק ממגמה לעשות הכל על מנת לפרק את המשפחה וזו הפעם הראשונה שהגעתי להפגנה כזו ולו רק בשל העובדה שהבנתי כי אסור לנו לפחד - עלינו להתגאות במשפחה. אני גאה שהגעתי היום וגאה להיות משפחה שהיא אבא אמא וילדים".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]