הקרע בין ראש עיריית אשדוד ד"ר יחיאל לסרי וסגנו אבי אמסלם, יו"ר תנועת ש"ס עולה מדרגה. כזכור, אמסלם הביע מחאה לא אחת כנגד חילולי השבת הרבים בעיר לדבריו והתרבותם בתקופה האחרונה.

היום (ד') מפרסמים באתר החרדי "כיכר השבת" שיצאה עצומה כנגד התופעה, וכנגד עיריית אשדוד והעומד בראשה. מי שאחראים על העצומה הם פעילי שבת ספרדים בעצומה המחזקת את אמסלם וקוראת ללסרי לכבד את השבת בפרהסיה הציבורית בעיר.

כבר אמש (ג'') בכנס הבחירות של ש"ס ואריה דרעי החלו הפעילים להחתים את האנשים במקום, בינהם גם ח"כים פעילים כמו סגן שר האוצר ח"כ כהן מש"ס. 

העצומה המדוברת (כיכר השבת)

הפעילים מקווים שבמהלך השבוע הקרוב והימים הקרובים יצטרפו עוד רבים מתושבי אשדוד לעצומה. העצומה נכתבה תחת הכותרת: "אשדוד מכבדת את השבת".

כמו כן לשון העצומה: "גם אני מצטרף לציבור מכבדי השבת והמורשת היהודית וקורא בזאת לראש העיר ולכל חברי מועצת העיר, לפעול למען כבוד השבת בפרהסיה הציבורית בעיר אשדוד".

עוד בעצומה: "כמו כן, הריני מחזק את ידיו של יו"ר סיעת ש"ס באשדוד הרב אבי אמסלם הי"ו שמוסר נפשו ופועל רבות בעשייה העירונית למען כבוד השבת וחיזוק המסורת היהודית באשדוד, תהי משכורתו שלימה מן השמים".