חוף גיל באשדוד

חברי מועצת העיר אישרו ברוב קולות את תיקון חוק העזר העירוני להסדרת מקומות רחצה. התיקון מגדיר את חוף גיל באשדוד כחוף "לפעילות של ספורט ימי וגלשנים לא ממונעים". 

בדיון שהתקיים בישיבת המועצה האחרונה, ציין היועץ המשפטי רוני עמיר כי גם היום החוף מסוכן ואסור לרחצה, אך לא מוסדר לפעילות של ספורט ימי וגלשנים לא ממונעים. 

מנכ"ל העירייה, אילן בן עדי, ציין בדיון: " רוצים להגן מפני מפגש לא רצוי בין גלשן למתרחץ. מכוון שרוצים ליעד את חוף הגולשים לגלישה, אנחנו רוצים למנוע ממתרחצים להיכנס לחוף גיל כי המפגש בין מתרחץ לגלשן הוא מפגש מסוכן , לכן הולכים להכריז על החוף הזה על ספורט ימי לא מוטורי. האכיפה מבחינתנו תהיה בהתאם לעונות השנה ותהיה בהתאם לגובה הגלים. אם הים יהיה שקט לגמרי ואין גלשנים אנחנו נהיה רגועים אם הים יהיה עם גלים ויהיו גלשנים במים אנחנו נהיה יותר אכפתיים ולא ניתן לאנשים להיכנס, כפי שעשינו בשנה שעברה. התאמנו את האכיפה והאינטנסיביות בהתאם לניהול הסיכון בחוף".

חברי יהדות התורה נמנעו בהצבעה שהתקיימה, יתר חברי המועצה הצביעו בעד.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]