אילוסטרציה

כתב אישום הוגש נגד עבריין המין המורשע סרגיי פסטוחוב, שהורשע בעבר בעבירות מין שביצע וריצה עונשי מאסר. על פי כתב האישום, בסוף חודש ספטמבר ארב פסטוחוב לקורבן בלובי בניין מגורים באשדוד. צעירה ששבה עם כלבה נכנסה למעלית הבניין ופסטוחוב נכנס אחריה עם אופניו. 

על פי כתב האישום, כאשר לא הצליח להכניס את אופניו למעלית, פסטוחוב פשט את מעילו וביקש מהצעירה שתחזיק אותו עבורו. בהזדמנות זו נגע הנאשם בחזה של הצעירה. כאשר נסגרה המעלית החל פסטוחוב ללטף את לחיה של הצעירה ואמר לה שהיא יפה. הצעירה ניסתה לרדת מהמעלית בקומה אחרת, בטענה שהתבלבלה בקומה, אך בשלב זה החל פסטוחוב למנוע זאת ממנה, תוך שהוא מקרב את פניו אל פניה ומנסה לנשק אותה בכוח. 

הצעירה הדפה את הנאשם וניסתה לחייג עם הטלפון הנייד כדי להזעיק עזרה, אך הוא מנע ממנה זאת. בשלב זה מוציא פסטוחוב סכין יפנית, מצמיד לגרונה של הצעירה ומאיים עליה פן תצעק. הצעירה בתגובה לחצה על כפתור האזעקה במעלית וצעקה לעזרה. בשלב זה מגיעה המעלית לקומה השביעית, ואביה של הצעירה ששומע את האזעקה יוצא מביתו, אז הוא שומע את צעקות בתו לעזרה. 

פסטוחוב לוקח את אופניו ונמלט במדרגות כאשר האב דולק אחריו. בשלב מסוים מותיר אחריו פסטוחוב את האופניים ומצליח להמלט. כוחות משטרה שמוזעקים למקום מוצאים את טביעות ידיו והדנ"א של פסטוחוב על האופניים והמעיל שהותיר מאחור.

בחקירותיו במשטרה הכחיש פסטוחוב את החשדות נגדו, למרות הממצאים החד משמעיים בעניינו. בפרקליטות ביקשו לעצור את פסטוחוב עד תום ההליכים נגדו עקב מסוכנתו. בבקשה למעצר עד תום ההליכים, נכתב: "מסוכנתו של המשיב מתגברת לאור עברו הפלילי. למשיב 11 הרשעות ומאסרים בעבירות מין, הפרת צו פיקוח, אלימות, סמים ורכוש. רשעתו האחרונה הייתה בשנת 2017 ונגזרו עליו 24 חודשי מאסר". עוד נכתב כי "מדובר בעבריין מי רדיציביסט, שנמצא תחת צו פיקוח".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]