צילום: דוברות המשטרה

בן 22 ובן 24 מאשדוד נאשמים כי סחרו בסמים מסוג MDMA באמצעות אפליקציית טלגרם. על פי עובדות כתב האישום, השניים הציגו את הסמים למכירה בקבוצה בטלגרם, תוך שהם מפרטים את איכות הסם ומחירו.

סוכן סמוי של המשטרה שלח הודעה לשני הנאשמים, תוך שהוא שואל כמה יעלה לו חמישה גרם סם. השניים השיבו לסוכן כי עלות הסם 1400 ש"ח כולל פינוקים.

לצורך ביצוע המכירה ביקשו השניים מהסוכן שישלח להם צילום שלו בסלפי עם הכסף וכן צילום תעודת זהות על מנת לוודא את זהותו. לאחר שאימתו את זהותו, השניים הנחו את הסוכן להגיע לרובע ט' באשדוד, שם הוא יטמין את הכסף ויד אחר כך הם ינחו אותו היכן נמצא הסם.

הסוכן ביצע את הפעולות שהתבקש, הטמין את הכסף בצינור כיבוי ואסף את הסם ממקום סמוך אליו הפנו אותו הנאשמים.

השניים תועדו על ידי בלשי המשטרה כשהם מגיעים לאסוף את הכסף אותו השאיר הסוכן. הם נעצרו לאחר כחודש והיום כאמור הוגש נגדם כתב אישום.

MDMA הוא החומר הפעיל בגלולות האקסטזי, בנוסף ל MDMA הטהור שמהווה את הבסיס לאקסטזי מוסיפים לגלולה גם חומרים ממריצים כמו ספידים או חומרים אחרים שזולים יותר

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]