סטלה ויינשטיין

אמש נערך כנס בחירות של מפלגת ש"ס באשדוד, במהלכו נאמרו אמירות קשות כלפי יוצאי בריה"מ מפיו של מנהיג המפלגה, אריה דרעי, אשר הובילו לזעם ברחבי העיר והארץ ועוררו תגובות נזעמות.

כמי שממונה על הקליטה באשדוד וכאזרחית ישראל יוצאת חבר העמים, חברת מועצת העיר סטלה ויינשטיין נחרדה לנוכח אמירותיו של השר, ובפוסט מרגש שפרסמה הבוקר (רביעי) בפייסבוק היא פונה לכבוד השר מדם ליבה, רגע לפני שעולה על המטוס, בדרך ליריד עידוד עליה בצרפת.

גם על כך שטען השר כי אין קולטים את העולים מצרפת כראוי וכי משרד הקליטה הפך למשרד קליטת עולי ברה"מ, הגיבה ויינשטיין והזמינה אותו למשרד הקליטה באשדוד וכן ציינה בפניו כי יזכה לפגוש עולים מברה''מ לשעבר, צרפת, אמריקה הלטינית, ארה'' ב ואתיופיה. 

הפוסט של ויינשטיין:
"אריה מכלוף דרעי היקר. אנחנו לא מכירים, נעים מאוד, שמי סטלה ויינשטיין ואני חברת המועצה הממונה על הקליטה בעיר אשדוד.

מר דרעי אני רוצה להזמין אותך לבקר אצלנו במחלקה. תזכה לראות עולים מברה''מ לשעבר, צרפת, אמריקה הלטינית, ארה'' ב ואתיופיה, עובדים יחד, מגובשים, שמחים האחד בשמחות של השנייה חולקים יחד את העצב ונלחמים יחד למען העולים בעירנו.

כבוד השר, אתה מוזמן לארוחת שבת בביתי, ותשמע את הילדים שלי, הרוסים, שרים זמירות שבת.

אדוני השר, בגלל שנאת חינם נחרבה ירושלים פעמיים, אני מתחננת אליך, אל תדליק את אש השינאה במדינתנו, אל תבעיר את אש הפילוג בעירי האהובה אשדוד פעם נוספת. אל תלבה את השינאה, כולנו אחים, כולנו יהודים שחוזרים לארץ אבותינו. בואו נמצא את המשותף ולא השונה, בוא נביא אהבת חינם לארצנו.

נ.ב: בדיוק עולה על טיסה לפריז, ליריד עידוד עליה, להכיר את הקהילות היהודיות בפריז, ולהזמין את כולם לעלות בהקדם, למדינה שלהם, לבית שלהם. תאחלו לי בהצלחה."