חיפושים אחר הנעדרת טטיאנההתפתחות דרמטית בחקירת העלמותה של הנעדרת טטיאנה סטביצקי בת ה-39 מאשדוד, עליה דיווחנו אמש. במשטרה חוששים לחייה של טטיאנה, שנעלמה מאז יום ראשון לאחר בילוי עם בן זוגה. 

חקירת המשטרה החלה בעקבות פניה שהגיעה על העלמותה, וחקירת קרוביהם העלתה חשד כלפי בן זוגה, שלכאורה היה נוהג כלפיה באלימות.

בן הזוג זומן למסור עדות במשטרה, בהמשך נחקר באזהרה ונעצר לאחר שעלה חשד כי הוא מעורב בהעלמותה של טטיאנה. בדיון בהארכת מעצרו של החשוד אמר נציג המשטרה כי טטיאנה נעדרת וקיים חשש לחייה. 

נציג המשטרה בדיון הציג לבית המשפט את החשדות שעלו לאחר חקירת החשוד, ששיתף פעולה עם החוקרים. במשטרה חושדים כי קיימים מעורבים נוספים בחשד להעלמותה של טטיאנה, ולפי שעה החשדות נגד החשוד שנעצר הן קשירת קשר לביצוע פשע. 

סניגורו של החשוד ציין בבית המשפט כי בקשת המעצר לשבעה ימים, אותם ביקשה המשטרה "זה מן בקשת מעצר ברצח או הריגה בדלת אחורית". עוד טען סניגורו של החשוד כי מרשו הגיע מיוזמתו לתחנת המשטרה, מסר עדות ואין כל אינדיקציה כי הוא מסתיר משהו וביקש לשחררו ממעצר.

בית המשפט מאריך את מעצרו של חשוד עד יום חמישי, והשופט יהודה ליבליין מציין בהחלטתו כי מחוקר החקירה שהוצג בפניו, כמו גם עדויותיו של החשוד תורמים לחשד הסביר. 

עורך דינו של החשוד הגיש ערר לבית המשפט המחוזי על ההחלטה להחזיק את מרשו במעצר. טרם התקבלה החלטה בערר.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]