זו השנה השנייה ברציפות שהקייטנות באשדוד הכי זולות בארץ. כך נמסר בישיבת מועצת העיר האחרונה. ד"ר יחיאל לסרי התייחס לנושא בישיבה האחרונה.

ומה אומרים המספרים? 4 שבועות בחודש יולי- חצי יום 650 ₪, יום שלם 950 ₪.

לסרי אמר בישיבת המועצה: "שמתי לעצמי למטרה להקל כמה שניתן על המשפחות הצעירות ועל הורים בכלל בהוצאות החופש הגדול; צאו לעבודה רגועים ובטוחים, ילדיכם בידיים טובות מקבלים תכנים איכותיים וערכיים מצוות מיומן ומסור.

עשינו זאת בעזרת סדר עדיפויות נכון ושימוש יעיל בכוח האדם הקיים והמצוין של מערכת החינוך העירונית.

כמו כן, החל מהחופש הגדול הקרוב יפעלו בעיר קייטנות בגני ילדים גם במהלך חודש אוגוסט. עד עתה הקייטנות של בנות ובני 3-6 נמשכו עד 25 ביולי באמתעו יול"א במתכונת קיץ.

הממונה על החינוך בגיל הרך, חברת מועצת העיר ד"ר אפרת אוחיון נאור, אמרה הבוקר: "אנחנו שמחות ונרגשות לבשר שהמאמץ שלנו צלח וכבר החל מחודש אוגוסט הקרוב תהיה קייטנה עירונית לילדי הגנים למשך שבועיים נוספים".

11 גנים ייפתחו לרישום למחזור ב' של הקייטנות החל מ-12.6.2019. הקייטנות מיועדות לילדי הגנים במערכת החינוך (3-6) ויופעלו ויפוקחו ע"י תחום הגיל הרך של החברה העירונית המפעילה באופן שוטף את הצהרונים והקייטנות בעיר.

אוחיון: "האם זה מספיק? לא, ברור לנו שהצורך של ההורים הוא רחב הרבה יותר ו-11 מסגרות לא באמת יוכלו לתת מענה לכל העיר, אבל, היות ומדובר בשנה ראשונה בה תופעל תכנית זו, חשוב לנו ללוות מקרוב ולבדוק את הצלחתה בכדי כבר לתכנן את יישום הרחבתה לקיץ 2020. באם יהיה ביקוש משמעותי ונרחב נוכל להתרחב משמעותית בשנה הבאה".

תאריכי הקייטנה: 28.7 – 8.8 – 2019
שעות פעילות: 7:30 – 16:00
מחיר : 600 ש"ח

הגנים בהם תתקיים הקייטנה:
נוף ים – רובע ד'
חמניות – רובע ה'
אורנית – רובע י"א
דובדבן – סיטי
בוסתן – י"ב
טופז – ט"ו
פקאן – ט"ז
חושן – י"ז
יסמין – י"ג
רעים – י'
שירת הים – מרינה

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]