צילום: אשדוד נטבחודש אוגוסט השנה, אחרי פניות רבות שהגיעו למערכת אשדוד נט, דיווחנו על מצבו העגום של בית הקולנוע היחידי בעיר. מושבים קרועים, שבורים ומלוכלכים, רצפה דביקה וסאונד שנשמע מאולם סמוך - כל אלה היו מנת חלקם של המבלים בקולנוע באשדוד.

בתגובה לכתבה אמרו לנו מחברת אלקו מדיה ואנטרטיימנט, המפעילה באמצעות אלקו סינמה את רשת הוט סינמה כי "אנו שמחים לבשר כי כבר בימים אלו החל שיפוץ במתחם הקולנוע במסגרתו יחודשו כל האלמנטים במתחם, בתוכם מושבים חדשים. המהלך צפוי לקחת מספר שבועות עד השלמתו".

צילום: אשדוד נט

השבועות חלפו וניצני השיפוץ מתחילים להראות אט אט למבקרים. ביקור באחד האולמות ששיפוצם הסתיים מציג אולם שונה לחלוטין ממה שהיה פה קודם. הכיסאות הקרועים הוחלפו בחדשים, כאלה עם מעמד לכוס השתיה. הכיסאות עצמם נוחים מאוד, ונותנים לצופה אפשרות לקחת את המשענת מעט אחורה - כיאה בבתי הקולנוע החדשים בארץ. מערכת הסאונד הוחלפה , כך גם הרצפה שהייתה קודם לכן - החווית הצפיה בבית הקולנוע באשדוד השתדרגה בהמחלט, אך העבודה צריכה להמשך גם בלובי בית הקולנוע ושאר האולמות.

בעוד כחודש יחלו העבודות על בניית הסינמה סיטי בביג, ובהוט סינמה צפויים לתחרות משמעותית בעיר.

צילום: אשדוד נט

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]