את סיפור של מאיר ביטון (47) הבאנו כאן באשדוד נט בחודש אוגוסט השנה. מאיר, צוללן שנורקל חובב, נפגע קשות מעמוד שהוצב בחוף גיל באשדוד, זאת בעת שעסק במקום בפעילות הצלילה. הוא פונה לאסותא ללא תחושה מהצוואר ומטה והיה בסכנת חיים של ממש. בזכות פעולות מצילות חיים של ד"ר מוטי קרמר מבית החולים אסותא באשדוד, מאיר ניצל משיתוק בכל חלקי גופו וממוות. 

על מה שקרה לאחר שפגע בעמוד שהוצב בחוף ומזהיר מפני רחצה בחוף הלא מוכרז, מספר מאיר לאשדוד נט: "אני צוללן שנורקל וחובב ים כבר שנים רבות. בכל שבוע אני צולל. באירוע הנוכחי חברה שלי צילמה אותי יוצא מהים עם הגל, ובעוד היא מצלמת אני נכנס בעוצמה בעמוד שהיה מוצב במקום". האירוע כולו תועד על ידי חברתו של מאיר, שצילמה אותו צולל עבור בנותיו.

מאז האירוע מאיר עבר מספר ניתוחים ונמצא בימים אלה בשיקום ממושך. באמצעות עורך דינו רועי אסור תובע מאיר פיצוי של מיליוני שקלים מעיריית אשדוד. 

עורך הדין רועי אסור: "מדובר בתיק שהוא רשלנות פושעת של עיריית אשדוד שהציבה עמודים בקו המים. אך חבל הוא שהעירייה הסירה את העמודים לאחר שמרשי נותר עם נכות משמעותי".

תגובת עיריית אשדוד: "האירוע הנטען הובא לאחרונה לידיעת העירייה. הטענות נבדקות על ידי הגורמים המשפטיים". בנוסף אמרו בעירייה כי המתרחץ רחץ בחוף בלתי מוכרז ואסור לרחצה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]