אבי עייש ז"ל - באדיבות המשפחה

הלוויה קורעת לב באשדוד לאבי עייש, לוחם מג"ב שנהרג אמש בתאונת דרכים בעת שחצה את שדרות הרצל באשדוד. 

בקול חנוק מדמעות קרא עליו אביו קדיש כשברקע קולות השבר והבכי של חבריו ומשפחתו:

אריאל עייש, בת דודתו, ספדה מעל קברו הטרי של אבי ז"ל: "אבי שלי, איך אפשר לתאר את הכאב. אני זוכרת שנולדנו יחד בהפרש של חודשיים, גדלנו והפכנו להיות החברים הכי טובים. עברנו הכל למרות הקשיים. התגייסת למג"ב וכמה שהיינו גאים בך. ידעתי שתצליח, ידענו שתצליח בחיים. אני לא אשכח את הלילה הזה בחיים, חשבנו שזה סיוט, אבל זה היה אמיתי. אבי שלי אבי של כולנו, אין לנו כח להמשיך, תן לנו נחמה מלמעלה ותשמור עלינו. אני אוהבת אותך, כולנו אוהבים אותך".

האחות לאה ספדה בכאב לאחיה: "איך נתפקד איך נשרוד. אני, אמא ואבא שבורים - אתה תשמור עלינו אני יודעת. זאת הייתה זכות להיות אחותך, אבי שלי חיים שלי תשמור עלי אני מבקשת".

מפקד משמר הגבול ספד לאבי: "מפקדיך סיפרו עליך שהיית מופנם, שקט ושהחיוך לא מש מפניך. מקובל ואהוד על חבריך. גם פציעתך בטירונות לא עצרה אותך ממטרתך להיות לוחם במשמר הגבול. אמש, ביום מר נגדעו חייך - 19 שנים בלבד. עם היוודע הבשורה ירד אבל גדול אברהם. משפחת עייש היקרה, כאבכם הוא כאבנו, הפכתם להיות חלק בלתי נפרד ממשפחת משמר הגבול".

צילום: שמואל סרדינס

מפקד משמר הגבול מניח זר על קברו של אבי עייש ז"ל

אבי עייש נהרג בתאונה בשדרות הרצל באשדוד. לאחר שחיכה לידידה בסמוך למעבר חציה, ומסיבה שעדיין נחקרת, הוא נפגע מאופנוע כבד שנסע במקום. בבית החולים ניסו הרופאים להציל את חייו של אבי, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]