צילום: ארכיון המשטרה
בשלהי חודש מאי התקבל דיווח במשטרה אודות הקטינה אשר לומדת במוסד חינוכי בעיר אשדוד, שם הועסק בעבודות תחזוקה שונות עובד תושב שטחים ובמסגרת זאת הרקמה היכרות בין השניים. על פי החשד, השניים ניגשו אל דירה סמוכה אותה משפץ גם כן החשוד, ושם ביצע בה עבירות מין ומעשים מגונים. לאחר אירוע זה, משהבין החשוד כי מעשיו נחשפו, עזב את העיר חזרה לשטחים.

אתמול (שלישי)הוא נעצר והועבר לחקירה. החשוד, תושב שטחים (איו״ש) בשנות השלושים המאוחרות לחייו, חשוד שביצע עבירות מין ומעשים מגונים בקטינה עת הועסק בשיפוצים במוסד חינוכי בעיר אשדוד. מיד עם פתיחת החקירה בשלהי חודש מאי, ולאחר שהחשוד נמלט לשטחים מיד לאחר מעשים אלו המיוחסים לו, ביצעה המשטרה פעולות רבות לאיתורו תוך סיוע יחידות משטרה וגורמי ביטחון שונים, ואתמול כאמור הוא אותר ונעצר לחקירה. הבוקר הוא הובא בפני בית המשפט שנעתר לבקשת נציג המשטרה והאריך את מעצרו בשישה (6) ימים נוספים, עד 15.7.19.
"בעקבות דיווח שנמסר למשטרה, החלו פעולות חקירה מידיות שהעלו כי החשוד נמצא בשטחי הרשות. נעשו מגוון פעולות לאיתורו לרבות סיוע בגורמי ביטחון וכל זאת במטרה להביאו לחקירה. החקירה עדיין נמצאת בראשיתה ונמשיך בביצוע פעולותיה הנדרשות על מנת להגיע אל חקר האמת", נמסר מהמשטרה.

עורכת הדין שני פרג'ון שמייצגת את החשוד: "אני לא מכירה חשוד שמנסה להסגיר את עצמו כל כך הרבה פעמים לאחר שמתברר לו שהוא חשוד ואף אחד לא מתייחס אליו. במשך שבועות אנו מנסים לברר מדוע הוא דרוש לחקירה ובכל פעם דוחים אותנו עד שאתמול החליטו לעצור אותו. מדובר בפלסטיני שעבד בישראל באופן חוקי ואין לו עבר פלילי. הוא מעולם לא הסתבך עם החוק, הן ברשות הפלסטינית והן בישראל".

עוד מסרה פרג'ון: "אופן התנהלותו ורצונו להיחקר מעידים באופן הטוב ביותר על חפותו, שכן הוא לא ניסה להימלט מהחקירה ועשה כל שביכולתו על מנת להגיע ולנקות את שמו. אני מצרה על התנהלותה הנפסדת של משטרת ישראל שיצאה בפירסומים ולפיהם המדובר במי שניסה להימלט מהמשטרה, כאשר בכך יש כדי לתהות באשר לרצונה של משטרת ישראל להגיע לחקר האמת.

"אין לי ולו צל של ספק כי אם תתקיים חקירה שמטרתה להגיע לחקר האמת ולא הוצאת כותרות מפוצצות לתקשורת, הרי שיבינו גם במשטרה כי המדובר במי שהינו דובר אמת וחף מכל פשע".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]