משפחה במצוקה | צילום פרטי

זוג הורים צעירים תושבי אשדוד בפנייה נרגשת מספרים כי נקלעו למצוקה כלכלית וכעת זקוקים לסיוע. הם עלו מצרפת לפני כעשר שנים וכיום מתגוררים בדירת ארבעה חדרים בעיר, יחד עם חמשת ילדיהם, הקטן בן חמישה חודשים, ואימה של האישה.

לפני מספר חודשים אם המשפחה ילדה את בנם החמישי במספר, וכתוצאה מסיבוך שאירע במהלך הלידה היא נקלעה לסכנת חיים, אושפזה בבית החולים למשך מספר שבועות וכעת היא מתקשה ללכת ואינה יכולה לצאת לעבוד.

נכון להיום אב המשפחה הוא המפרנס העיקרי ומשכורתו, שמסתכמת בכ-6,000 ש"ח בלבד, אינה נותנת את המענה עבור ההוצאות השוטפות וכיוצא בזה גידול הילדים. כתוצאה מכך בני הזוג אינם עומדים בתשלומים וחובותיהם רק הולכים וגדלים. אימה של האישה שמתגוררת יחד איתם אמנם עובדת, אך כל משכורתה מועברת להוצאה לפועל ולמעשה מעוקלת לתשלום חובותיהם של ההורים.

"כל המשפחה שלהם בצרפת ואינם מקבלים סיוע מהם" – מספרת חברת המשפחה, "גם ככה כל אחד מבני המשפחה מתמודד עם החיים שלו, כך שאין באפשרותם לסייע. גם למשפחתו של הבעל לצערנו אין את האפשרות לסייע". לדבריה בני הזוג מקבלים סיוע מהרווחה אך אין הדבר מספיק אפילו בכדי למלא את המקרר במזון.

לתרומות וסיוע חייגו: 054-7556772 (ציפורה)

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]