אלפסי, החשוד ברצח, מובא להארכת מעצר. צילום: הדר פדידההוגשה הצהרת תובע נגד תומר אלפסי, בחשד שרצח בכוונה תחילה את נדב בוחניק ז"ל. אלפסי יואשם, כך מסתמן, בתכנון מוקדם ורצח נדב בוחניק וכן עבירות נוספות. בית המשפט האריך את מעצרו בחמישה ימים נוספים עד ליום שני. המשנה לפרקליט המדינה אישר את בקשת המעצר מעבר ל-30 יום שנקבעו בחוק. כתב האישום יוגש ביום שני.

אלפסי נעצר מספר ימים לאחר שרצח, על פי החשד, את נדב בוחניק בדקירות סכין. מיד לאחר הרצח נמלט אלפסי והסתתר בשדרות. מספר חשודים, ביניהם אביו ואחיו, נעצרו בחשד שסייעו לו להמלט לאחר מעשה הרצח.

את אלפסי מייצג עורך הדין הפלילי אהוד בן יהודה, שציין כי מרשו טוען שהוא חף מפשע. "הגישו הצהרת תובע, ביום שני יגישו את כתב האישום. אנחנו ממתינים לראות את התיק והראיות. מרשי טוען שהוא חף מפשע ולא דקר את הקורבן".

הרצח של נדב בוחניק ארע ביום שני 10.2.20 בצהריים באשדוד, פראמדיק מד"א דן בן ישי סיפר:"כשהגענו למקום ראינו צעיר כבן 20 שוכב מחוסר הכרה על המדרכה כשהוא סובל מפציעות בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי מתקדם שכלל פעולות החייאה וניתוח זעיר בשטח בניסיון להציל את חייו. אחרי למעלה מ 40 דקות של פעולות החייאה מתקדמות שכללו מתן תרופות, הנשמות ועיסויים נאלצנו לקבוע את מותו."