צילום: איציק בלינצקי, באדיבות אתר ONE

הדיון בעניינו של שחקן מ.ס אשדוד יצחק אספה ממשיך. ביום שלישי התקיים דיון נוסף בבית המשפט המחוזי בתל אביב.

נציג הפרקליטות, עו"ד גיא גורן: "לטענתו הוא היה מודע באופן מלא לכל מהלך הפגיעה, הוא ראה את האופניים, ראה את הקטינים שנוסעים על האופניים ובחר להימלט בלי להגיש עזרה".

עו"ד גורן המשיך: "לא ייתכן שהוא לא הבחין בנזק שנעשה לרכבו, גרסה שקרית של הנאשם מתחילה מהתחלה ועד הסוף. שקרים על גבי שקרים. כל שקר סותר את הקשר שאחריו ומפה מתחילים שקרי הנאשם".

עו"ד של אספה, כפיר דור: "אני סבור שבתיק הזה ננקטה אכיפת יתר נגד הנאשם, אנחנו נבקש שבית המשפט יזכה את הנאשם מהעבירות שיוחסו לו בכתב האישום".

עוד ציין: "מאחר שתם החלק הארי של המשפט, אני מבקש לשחרר אותי מייצוג שכן בכוונתי להגיש תביעה נגד המועדון (מ.ס. אשדוד) על אי תשלום שכרי".

אספה היה מעורב בתאונת בה נהרג ארי נשר ז"ל בשדרות רוקח בת"א בספטמבר 2018. כנגד אספה הוגש כתב אישום המייחס לו שתי עבירות הפקרה, עבירה של שיבוש הליכי משפט ועבירה של נהיגה בשכרות, וכן נהיגה במעל המהירות המותרת.

השופט, צבי גורפינקל החליט שלא לשחררו מהתיק שכן בדיון הבא נקבע רק למתן הכרעת הדין. הדיון נקבע לספטמבר, שם עתידו של יצחק אספה יוכרע.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]