צילום: ארכיון המשטרה

חשד לתלונת שווא של אישה נגד בעלה, עימו היא נמצאת בהליכי גירושין. בעקבות תלונת האישה נעצר הבעל והובא לבית המשפט לצורך הארכת מעצרו. 

עורך דינו, מהסניגוריה הציבורית, הצליח להביא תיעוד ממצלמות האבטחה של המסעדה בה התרחש האירוע - מצלמות שכרסמו בתלונה שמסרה האישה. כמו כן הציג הסניגור הקלטות של שביצע הבעל מחוץ למסעדה, בהם נשמעת האישה מאיימת על הבעל כי תתלונן עליו.

שופט המעצרים החליט לשחרר את הבעל בתנאים מגבילים. בהחלטתו כתב השופט אבישי כהן מבית משפט השלום באשקלון: "מדובר בעבירות המקימות עילת מעצר לרבות עילת מעצר סטטוטורית. עם זאת, לעניין קיומו של החשד הסביר, קיימת תלונה מפורטת של המתלוננת וזו מספיקה לצורך הקמת החשד הסביר. עם זאת, אני סבור כי קיים בתיק כבר בשלב זה כרסום מסוים, לא מבוטל בגרסת המתלוננת". 

בסופו של דיון מחליט השופט שלא להאריך את מעצרו של החשוד בלילה נוסף, ומורה על שחרורו בתנאים מגבילים של מעצר בית ליום אחד בלבד.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]