בריונות בכביש, תופעה קשה שלא פעם מסתיימת בטרגדיה, ורק לפני מספר שבועות נדקר למוות בחולון נהג רכב בעקבות ויכוח על שימוש בדרך. 

האירוע שהתרחש ביום שני האחרון באשדוד, עלול היה להסתיים אף הוא בדקירות, אך החשוד שיצא מרכב מנופף עם סכין, לא ציפה שרוכב האופנוע ישלוף אקדח אותו הוא מחזיק ברשיון, וינטרל אותו עד להגעת כוחות המשטרה.

מפרוטוקול דיון הארכת מעצרו של החשוד שניסה לתקוף עם סכין, עולה כי הוא נסע ברכב עם עוד מספר חברים. הרכב, ככול הנראה, נסע בצורה שסיכנה רוכב אופנוע שנסע בדרך, וזה העיר לנהג הרכב על הנסיעה הפרועה. צומת אחר כך(בני ברית פינת מנחם בגין) בעת שהיה רמזור אדום, יצא אחד מנוסעי הרכב כשהוא מנופף בסכין לעבר רוכב האופנוע. 

רוכב האופנוע, שחש שחייו בסכנה, שלף אקדח אותו הוא מחזיק ברשיון, אילץ את החשוד לשמוט את הסכין מידו ולשכב על הרצפה. במשך דקות ארוכות, עד להגעת כוחות המשטרה, שכב החשוד על הרצפה כאשר אקדח מכוון אליו. 

שוטרים שהגיעו למקום עצרו את החשוד וגם כמה מחבריו, ששוחררו בהמשך. החשוד שאיים בסכין נותר במעצר, ובשישי האחרון האריך בית המשפט את מעצרו לקראת הגשת כתב אישום נגדו. 

בדיון שהתקיים בבית המשפט, אמרה הסניגורית של החשוד - ששמר על זכות השתיקה בחקירתו: "החשוד כאן שהיה שכוב במשך דקות ארוכות מאוד שאקדח מוצמד לראשו היה בטראומה של ממש בעקבות הארוע הזה". עוד הוסיפה הסניגורית כי מי שפנה אל נוסעי הרכב היה רוכב האופנוע, וכן, על פי צפיה במצלמות האבטחה, הוא זה שירד ראשון מהאופנוע ושלף את אקדחו. הסינגורית מבקשת לשחרר את החשוד למעצר בית בפיקוח אימו.

בית המשפט, לאחר שעיין בחומרי החקירה, מחליט להאריך את מעצרו של החשוד בארבעה ימים נוספים, עד לתאריך 4.3.19. בימים הקרובים צפויה המשטרה להגיש נגדו כתב אישום.