מאור מישוק חתן בר המצווה | צילום: פיני קמילייה

עומר אדם נאלץ לבטל את הופעתו באירוע בר המצווה של מאור מישוק בן ה-13 מאשדוד. את ההודעה קיבלו במשפחה שעתיים לפני האירוע. מאור הצעיר, שמעריץ את ענק הזמר, ציפה בסה"כ לשיחת התנצלות, כפי שנהוג ומקובל בחברה וכפי שאמות המוסר דורשות.

מאוכזב ופגוע, כתב לעומר אדם בפייסבוק:
"עומר אדם אתה לא בן אדם!
זה אני הילד מהאירוע ששעתיים לפני שהיית אמור להופיע שלחת את אבא שלך להודיע שאתה חולה ולא יכול להגיע! זה אני הילד שבמשך שבוע חיכה לטלפון שלך להתנצלות כי ככה בני אדם מתנהגים!
הבנתי שבמקום להתנצל אתה ממשיך להופיע (יום למחרת) במקום לתקן את מה שנשבר. עומר אני כבר לא כועס, פשוט מאוכזב!"

שמואל מישוק, אביו של מאור, מספר על השתלשלות האירועים: "ערכתי לבן ולבת בר ובת מצווה בחצר המלכה ביום הבחירות. האירוע תוכנן חצי שנה מראש כי הילדים רצו שעומר אדם יגיע וכשמדובר בטייקון זמר שכזה יש לתאם את מועד האירוע מספיק זמן מראש."

בזמן שהאירוע כבר התחיל וכל האורחים באולם, התקשר אבא של עומר ואמר שהוא חולה בדלקת ריאות ולא יוכל להגיע. מהר מאוד יצרתי קשר עם בבי פרחן המלאך מאשדוד שעזר לנו ותוך שעה וחצי הצליח להביא את ליאור נרקיס, בכל זאת, כדי לשמור על השמחה.

מאור התאכזב וקיבל את זה מאוד קשה, הוא מעריץ את עומר ומכיר את כל השירים שלו בעל פה. ההפקה של עומר רצו להחזיר את הכסף אבל אמרתי להם שהכסף הוא לא האישו פה, יותר חשוב לי הילד שלי.

אני מבין שדבר כזה יכול להיות, זו המציאות, אמנם ניתן היה לצפות את זה ולכל הפחות להכין אותנו ואת הילדים לכך שייתכן וההופעה תבוטל. את הילד שלי בסופו של דבר לא מעניין הכסף, ומן הראוי שהאמן ירים אליו טלפון ויתנצל בפניו.

מאור גילה בגרות מדהימה ובפוסט שפרסם בפייסבוק הוא מעביר לעומר אדם שיעור במוסר".עומר אדם

עופר מנחם מנהל יחסי הציבור של עומר אדם מסר בתגובה:
"עומר אדם הוא בסופו של דבר בן אדם ולצערנו אנחנו לא יכולים לשלוט במחלות. ניסינו לבצע את האירוע עד הרגע האחרון ולכן המשפחה עודכנה מאוחר.
המשפחה מודעת לכך שבחוזה יש סעיף מחלת אמן, עם זאת כמחווה של רצון טוב
ולסייע למפיק ולמשפחה ביקשנו מאומן חבר שיחליף, וכך גם היה. ואף הצענו אלטרנטיבה למפגש עם הילדים על מנת לשמח אותם. למרות שלא היינו מחויבים לכך חוזית, עשינו מאמץ לסייע ופתרנו את הבעיה. בנוסף, נעשה מצידנו נסיון לקבוע פגישה עם המשפחה אך האבא בחר לבטל את הפגישה מסיבותיו שלו."

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]