לאן נעלמו סימוני הכביש?לפני כשלושה שבועות, בעקבות פניות נהגים למערכת אשדוד נט שהלינו על כך שצומת היציאה הדרומית של העיר מהווה סכנה לנוהגים בדרך לאחר שסימוני הכביש נעלמו. העדר סימוני נתיבים כראוי קל מאוד להתבלבל ולגלוש לנתיבי נסיעה, להפריע לתנועה ואף ח"ח לגרום לתאונה. בעקבות פניות הנהגים פנתה מערכת אשדוד נט לחברת נתיבי ישראל, שאחראית על המחלף הדרומי.

בעקבות פניית אשדוד נט, נתיבי ישראל ביצעה צביעה מחדש לסימוני הכביש במחלף עד הלום, מצומת גן יבנה ועד צומת עד הלום. את האחריות לצומת העליה למחלף הדרומי מעבירים בנתיבי ישראל לעיריית אשדוד, שמציינים כי האחריות על הצומת עד לשלט של נתיבי ישראל על המחלף - הוא באחריות עיריית אשדוד.

ומה אומרים על זה בעירייה?

"סימון הגשר לא היה אף פעם באחריות אגף אחזקה של עיריית אשדוד אלא באחריות חברת נתיבי ישראל. סימון צומת מנחם בגין – משה סנה יטופל במסגרת פרויקט "גל ירוק", כולל קטע צביעה לכיוון מזרח עד גבול תכנון מאושר", לשון תגובת העירייה.

לנו רק נותר לקוות שהעבודות יבוצעו במהרה וישפרו את הבטיחות עבור הנוהגים בדרך.

סימוני הכביש נמחקו מזמן

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]