הכנסות של נמל אשדוד במחצית הראשונה של שנת 2012 עמדו על 563 מיליון ₪, לעומת הכנסות הנמל במחצית המקבילה אשתקד, שעמדו על 577 מיליון ש"ח. כלומר הנמל רק מתייעל ומרוויח יותר ויותר. 

אם היה מדובר בחברה בורסאית או בנקאית, הרי שנציגיהם היו יכולים למשוך משכורות של מאות אלפי שקלים בחודש והצבועים היו מריעים בהתלהבות ופוסקים – מגיע להם! החברה רווחית. אבל כשמדובר בפועלים....חלילה וחס שמישהו מהם יעיז להרוויח 15 אלף ₪ נטו בחודש ושמו שמיים גם לחיות ברמת חיים סבירה.

הריר יורד להם מהפה והצבועים רוצים ביס ואם אפשר את כל הבשר.
כל שרוצים הצבועים הוא להפריט את הנמל המאוד רווחי ולהעבירו לידיים פרטיות, כך שהחברים מהבורסה יוכלו סוף, סוף להציג עסקים טובים, למשוך דיווידנדים, לחלק משכורות של מיליונים לחברותה מהאלפיון העליון ולקצץ בשכר של העובדים החוצפנים שמעיזים להרים את הראש.

הם כמובן תמיד יציגו את המלגזן עם משכורת של ה50 אלף שקל וירגיזו את העם (לא אותי, אני בעד) ויסבירו שלמנהל שמרוויח מיליון וחצי ₪ בחודש... מגיע כל שקל.

אז אני אומר שהיכן שמרוויחים כ180 מיליון שקל בשנה, אני מאושר שמשלמים משכורות יפות לפועלים ולא זו בלבד, מצידי שיחלקו את כל ה180 מיליון ₪ רווח לעוד 1500 עובדים מאשדוד שיבזבזו את כספם בעיר. 180 מיליון שיתגלגלו כאן ויצרו חיים משוגעים למסחר וצורך בעוד אלפי מקומות תעסוקה ופוטנציאל להקמת מיזמים ועסקים נוספים.
האלטרנטיבה היא שהמיליונים האלו ילכו למטוסים פרטיים ושופינג  שיחזק את המסחר בבירות אירופה.

הפוליטיקה שלי היא כסף לעם היושב בציון על חשבון כסף לאלפיון שיושב בלונדון

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]