קבלו את שלושת המקומות המומלצים של נהגי המונית:

נחל לכיש, צילום: שמואל סרדינס

טיילת פארק לכיש עד לשפך הנחל לים
דניאל דגו, נהג וותיק של Gett באשדוד, מספר: "טיילת פארק לכיש בחלק הצפוני של העיר, עד לשפך הנחל לים זהו אחד המקומות היפים בעיר שלנו, במיוחד בתקופה הזו. דווקא בעונת הסתיו, המקום מושך אליו את האנשים, לדעתי בעיקר בגלל מזג האוויר הנעים לטיול בחוץ
הטיילת ירוקה עם עצים רבים שמפוזרים על גבי מדשאה רחבת ידיים, נראה שהסתיו החל להראות סימנים.  
החיבור של הנחל והים באזור של שפך הנחל, בכלל הופך את המקום להכי מדהים באשדוד."

תצפית פסטורלית לים מגבעת יונה, צילום שמואל סרדינס

תצפית פסטורלית מגבעת יונה
מקום נוסף עליו המליץ דניאל, הוא אומר: "גבעת יונה גם היא אולי אחד המקומות היפים לבקר בהם באשדוד, דווקא בעונת הסתיו. הסיבה לכך היא לא צבעי העלים על סף שלכת, אלא השקיעות הנפלאות שיש דווקא בעונה זו: העננים בשמים, זווית השמש ומזג האוויר הנעים עושים את העבודה!
אני ממליץ להגיע לכאן בשעות ערב וליהנות משמים זהובים וורודים. נמל אשדוד, הצבעוני והפסטורלי (לפחות מהזווית הזאת) פרוס מלפנים, ובכלל, הגבעה מספקת תצפית 360 מרשימה על העיר אשדוד."

עצי קלמנטינות בפארק עד הלום, צילום: שמואל סרדינס

ריח של טבע בפארק עד הלום
אמיר ששונקר, נהג מונית Gett  כבר יותר משנה, הוא מספר: "פארק עד הלום הוא אחד המקומות היפים בעונה הזו: בסמוך לפרדסי הקלמנטינות, עם ריח של טבע והוואדי שנמצא ממש בהמשך. מקום פסטורלי שבעונה הזו נעים ללכת לשם – החיבור של העצים עם קו השמיים והטמפרטורה יוצרים חוויה נעימה. בפארק פרוסים ספסלים תחת צילם של עצי השקמים. אני רואה דווקא הרבה מבקרים שם בעונה הזאת".

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]