פתיחת בית החולים אסותא באשדוד
אמנם בית החולים נפתח לקראת סוף שנת 2017, אולם עבור לאוניד, נהג המונית, עשייתו והשפעתו החיובית על תושבי אשדוד הורגשה בעיקר בשנה האחרונה. "האירוע המשמעותי הטוב ביותר השנה מבחינתי" הוא אומר, "הוא פתיחת בית חולים אסותא באשדוד. זה נחוץ ביותר לעיר גדולה כמו אשדוד ותורם באופן משמעותי לתושבים, גם מבחינת מקומות עבודה חדשים וגם מבחינת תדמית העיר".

לאוניד אייבינדר

בחירתו של לסרי לקדנציה שלישית לראשות העיר
עבור לאוניד, מדובר דווקא באירוע המשמעותי הכי פחות טוב של השנה, הוא מסביר: "לדעתי, על מנת לשמר את הדמוקרטיה, יש להחליף את מקבלי ההחלטות מקסימום לאחר שתי קדנציות, וזאת בכדי שיזרום דם חדש במערכת ואיתו גם יחד - מחשבות ורעיונות חדשים."

זכייתה של נטע ברזילאי באירוויזיון
"הזכייה של נטע ברזילאי באירוויזיון הייתה אחד האירועים היותר משמעותיים של השנה", אומר דניאל נהג Gett ומסביר: "היא הגיעה בדיוק בתקופה של בעיות ומתח בטחוני, מילאה את לבבות האנשים באושר והחזירה את הכבוד וההכרה בתחום האמנות למדינת ישראל."

דניאל בן איון | נהג Gett

שרים את ההמנון הלאומי בדובאי
"מוקי שגיא (הג'ודוקא הישראלי) זכה במדליית זהב בתחרות הגראנד סלאם באבו דאבי" מוסיף דניאל, "סופסוף, אחרי שנים שג'ודוקא ישראלים מתחרים בתחרות הזו ללא כל סממן ישראלי, הם הורשו השנה להתחרות תחת דגל ישראל והכי חשוב - ההמנון הישראלי הושמע לראשונה במדינה ערבית. כבוד גדול וגאווה עצומה למדינה כולה!"

אמיר ששונקר

מזל טוב! יום הולדת שנה לתאומים
נהג המונית אמיר ששונקר, בוחר דווקא לשתף ברגע משמעותי אישי ומרגש מהשנה האחרונה, כשחגג יום הולדת שנה להולדת ילדיו התאומים. "מבחינתי זה הרגע המשמעותי של חיי" הוא אומר, "זה הרגע שאתה אשכרה קולט שאתה אבא!"

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]