אשדוד היפה: צמד לוחמי צה"ל שביקרו בעיר הופתעו לגלות את טוב ליבם של התושביםצמד לוחמי צה"ל אשר ביקשו להישאר בעילום שם הגיעו לביקור באשדוד. השניים בילו יחד את הבוקר בביג פאשן ובהמשך היום פגשו חברים באחד הרובעים בעיר – בשני המקרים תושבים שילמו עבורם את החשבון ללא ידיעתם. "בשני המקומות מישהו דאג לשלם עלינו את החשבון רק כי אנחנו לוחמים, אנו מרגישים חובה להודות להם" - מסר אחד מהלוחמים לאשדוד נט

צילום: אורי קריספין

אשדוד היפה במיטבה: שני לוחמי צה"ל, חברים טובים, החליטו לבקר  באשדוד במהלך יום החופש שקיבלו מהיחידה ולבקר את חבריהם המתגוררים בעיר. השניים התחילו את הבוקר שלהם בביג פשן, שם קיבלה אותם לדבריהם מנהלת קפה לנדוור והזמינה אותם להתיישב.

הם נענו להזמנתה ולכשסיימו וביקשו לשלם, הופתעו השניים לגלות כי מישהי כבר שילמה עבורם את החשבון. "המלצרית אמרה לנו שחיילים לא משלמים ומישהי אחרת כבר שילמה את החשבון. היינו בהלם. אנחנו לא יודעים מי באמת שילם, אבל זה שימח אותנו מאוד".

מופתעים אך שמחים ומרוצים, המשיכו השניים את יומם ופגשו בחבריהם באחד מהרובעים בעיר. שם הם מספרים שנכנסו לקנות שתייה קרה במכולת הסמוכה, ולמרבה ההפתעה שוב זה קרה - אחד הלקוחות ששה במקום פנה למוכר וביקש לשלם עבורם את החשבון.

"אנחנו לא מכירים אותם" – אמר אחד הלוחמים, "אבל אנו חשים חובה להודות להם ולהוציא את הסיפור החוצה. זה שימח אותנו מאוד לפגוש אנשים טובים בדרך. כיף לדעת שכאלו הם עם ישראל".

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה